АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Консультація інженера-проектувальника

Перш ніж почати будь-які серйозні побудови найкраще проконсультуватися з фахівцями і цим самим підстрахувати себе. Будь-які консультації в архітектурній сфері наддадут відповідні фахівці, знайти яких досить просто, звернувшись в будь-яке архітектурне підприємство.

Консультація інженера-проектувальника - це допомога справжнього професіонала у всіх цікавлять питання, що виникли під час будови будь-якого типу будівлі, приміщення, різних надбудов чи прибудов і т.д.

Будь-яка область діяльності інженера-проектувальника може бути великою або ж інженер зможе наддають консультації тільки в конкретній сфері будівель. Мається на увазі, наприклад, тільки консультація по будові вентиляції і всього що з нею пов'язано, або ж абсолютно всі питання, які стосуються проектування будівництва.

Робота інженера-проектувальника починається з ретельного вивчення будови, щоб скласти технічне завдання, а далі все це потрібно затвердити з самим замовником. В ході всієї цієї роботи затверджується кошторис, з урахуванням вартості всіх робіт по дослідженню та монтажу, а також обладнання та матеріали.

Після розробки проекту його графічно втілюють в спеціальній комп'ютерній програмі. Весь проект повинен узгоджуватися з іншими фахівцями, одночасно працюють над одним і тим же проектом. Все це потрібно для того, щоб в майбутньому не виникло будь-яких проблем.

У випадках розробки проекту для вже існуючих будівель, може виникнути потреба в переплануванні приміщення. Крім того, що проект повинен оцінити сам замовник, він повинен схвалюватися відповідними органами держконтролю і в разі необхідності потрібно вносити різного роду зміни.

Після чого, складеться план, за яким відбуватимуться будь-які роботи, щоб не зривати графіки. Сам інженер-проектувальник керуватиме робочої бригадою, складаючи їм техзавдання. Такий контроль в обов'язковому порядку проводиться інженером, який в кінцевому підсумку складе документи, де вкаже абсолютно все, що стосується даного проекту, включаючи різні схеми з планами.

У будь-якому випадку, звернеться за допомогою до інженера-проектувальника, не буде марною. Його якісно виконана робота коштує своїх грошей.

Коментарі

Коментарі: 1

  • Галина Назаренко
    25-08-2021 14:34

    Надаю консультації по проектуванню очисних споруд, систем водопостачання та каналізації.Моб.(067) 9071332

Корисні посилання

Наші переваги

Індивідуальний підхід

Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

Кваліфікована консультація

Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

Універсальність

Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

Професіоналізм

Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

Довгострокове співробітництво

Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

Чесність

Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати