АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Партнери

Компанія «А БТІ» надає послуги приватного БТІ на підставі ліцензії. Співпраця з нами має на увазі цілий ряд переваги для вас, незалежно від того уявляєте ви інтереси фізичної або юридичної особи.

Компанія GIDIZ займається архітектурою і дизайном інтер'єру.

Наш штат сформований з кваліфікованих будівельних інженерів, архітекторів, дизайнерів і юристів. Це дозволяє нам надавати будь-які послуги в області проектування і підготовки необхідної дозвільної документації для початку будівництва, введення в експлуатацію, реєстрації права власності і т.д. Також ми надаємо послуги з експертної оцінки об'єктів будівництва, в тому числі і недобудованих, і видаємо різні технічні довідки та виписки, які раніше були доступні до отримання тільки в державному БТІ.

Звернувшись в компанію «А БТІ» ви можете бути впевнені, що всі поставлені перед нами завдання будуть вирішені в найкоротші терміни, адже нам абсолютно не вигідно затягувати ці процеси. А взаємозамінність співробітників гарантує, що роботи над вашим проектом не зупиняться, якщо відповідальний співробітник тимчасово не зможе виконувати свої обов'язки з поважних причин.

До кожного завдання і клієнта ми підходимо індивідуально. Спочатку розбираємося в ситуації, що склалася, потім вибираємо оптимальну стратегію і втілюємо її в життя. Такий підхід перевірений багаторічною практикою і дозволяє отримати найвищу якість роботи компанії.

Кожен наш клієнт в наслідок стає постійним і більше не задається питанням до кого б звернутися, для складання проекту, отримання довідки, легалізації ремонтних робіт та інші послуг. До того ж для постійних партнерів нашої компанії діє спеціальна програма лояльності, яка робить наше співробітництво ще більш взаємовигідною.

APPC
Royal house
elze
henry

Корисні посилання

Dabi
kyivcity
kga
kplik
map
map