АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Розрахунок додаткових навантажень

Будь-які реконструкційні дії, будь-які прибудови або надбудови вимагають не тільки купу необхідної дозволенною на такі дії документації, а й грамотного обмірковування всіх будівельних дій. Головним етапом будь-яких будівельних дій, особливо досить об'ємних, є правильний розрахунок додаткових навантажень на вже існуючу будівлю.

Робити такі розрахунки просто необхідно, адже найменша помилка може призвести до катастрофи пов'язаної з порушенням всієї конструкції будівлі, а це не тільки дуже серйозно, але і небезпечно. З таким завданням, як ніхто краще впорається інженер-конструктор, послуги якого пропонують різні архітектурні компанії.

Будь-яку що дається навантаження на будівлю потрібно виробляти з розрахунком підстави і фундаменту будівлі. Самі навантаження поділяються на види:

 • Постійні - зроблені раз і назавжди.
 • Тимчасові - будуть діяти на якийсь задається період, а потім зовсім можуть бути прибрані.
 • Короткочасні - це навантаження самих людей, ремонтного матеріалу і техніки, а також той вид навантаження, пов'язаний з природними умовами: сніг і вітер.

Постійні навантаження враховують власну конструкцію з усіма елементами і всілякі грунтові тиску. Їх потрібно визначати виходячи з даних проекту на підставі геометричного розміру і розрахунку ваги всіх матеріалів задіяних в будівництві.

Тимчасові навантаження включають в себе всю вагу перегородки, різних будівельних інструментів, тисняву рідини і саму навантаження використовуваних будівельних матеріалів, а також береться до уваги температурне кліматичний вплив і всілякі природні опади.

За своїм типом навантаження бувають нормативними та розрахунковими. Для того і потрібна допомога інженера-конструктора, щоб розрахувати всі як слід і запобігти руйнуванню будь-якої конструкції, будь-то нова споруда або ж уже існуючу будівлю. Такий фахівець, знаючи всі відповідні коефіцієнти потрібні для правильного розрахунку, грамотно і правильно прорахувати всі так, щоб уникнути усіляких неприємних ситуацій з будівництвом.

Будь-яка конструкція, включаючи фундамент, розраховується на максимально сильні навантаження. Це свого роду поєднання навантажень, що підрозділяються на: основні і особливі. І при розрахунку будь-яких таких навантажень, до уваги беруться всі види навантажень одночасно. Виходячи з цього, допомога інженера-конструктора просто необхідна.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати