АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Містобудівні умови і обмеження

Під містобудівних умов і обмежень на увазі спеціальну довідку (документ), де буде вказано цілий перелік робіт із планування, архітектурі, проектувальні роботи та іншої подібної інформації по відношенню до земельної ділянки. Сюди буде входити навіть озеленення землі і те, в яких межах площі це робити.

Всі люди, будь то фізична або ж юридична особа, перш ніж почати щось будувати на своїй ділянці землі повинні отримати саме цей документ про містобудівні умови і обмеження на будь-які свої роботи, пов'язані з будівництвом. І не важливо, власник це даної ділянки землі або представницьке обличчя самого власника.

Дві частини, текстова частина і графічна входять до таких умов і обмежень.

У свою чергу текстова частина складається з деяких розділів:

  1. Загальні дані, де буде вказано:
  • то, яку назву має будівельний об'єкт;
  • повна необхідна інформація про замовника;
  • які наміри самої споруди;
  • адресні дані;
  • підтверджуючий документ на право власності або на право користування цією частиною землі;
  • вся площа ділянки землі;
  • якщо є, то посилання на містобудівну документацію;
  • дані про функціональне призначення об'єкта;
  • все техпоказателі і економічні показники об'єкта для будівель.
  1. Умови містобудування та обмеження
  • висота об'єкта;
  • максимальний%, який допускається для забудови землі;
  • у випадках з житловою забудовою, потрібно вказувати щільність заселення території;
  • то, як далеко чи близько перебуватиме споруда по відношенню до кордонів червоних ліній;
  • обмеження в плануванні;
  • вимоги різного характеру: благоустройственние, архітектурні та інженерні вимоги і т.д.
  1. Складові документи графічну частину:
  • кадастрової довідки з відповідним кадастром (якщо є така);
  • кадастрового плану;
  • фактичного плану місцевості, де розташована будівля;
  • різного роду викопіювань. І в обов'язковому порядку з містобудівних документів.

Якщо заява подавалася правильно і з усіма потрібними документами до нього, то все такі умови на будівництво і обмеження видаються протягом 7 робочих днів з моменту реєстрації заяви.

Для початку робіт з проектування житлових, господарських або комерційних будівель площею понад 300 кв. метрів необхідно отримати виписку про містобудівні умови і обмеження на майбутній об'єкт. Це відносно нова процедура, яка була введена в 2011 році, вона скасовує необхідність оформляти попередній дозвіл на будівельні роботи від місцевої влади, а також дозвіл на збір вихідних даних і технічних параметрів об'єкта.

Комплект документів на отримання дозволу на початок підготовки проекту складається з текстової документації та графічних матеріалів. В текстову частину входить пакет документів, починаючи з заяву і копій документів власника, і закінчуючи описом об'єкта будівництва, його призначення та санітарно-технічних умов. У графічну частину необхідного пакету паперів входить схема розташування ділянки та схема його використання. Наноситься розташування об'єктів, плани під'їздів, межі забудови і інші вимоги. Додаються дані топографічної зйомки місцевості.

Детальніше про даному пакеті необхідної документації ви можете дізнатися у наших консультантів, просто зателефонуйте за контактними номерами або замовте зворотний дзвінок.

Компанія «А БТІ» надає послуги з підготовки та отримання містобудівних умов і обмежень на об'єкти будівництва в Києві і його передмісті. Нас вибирають, тому що ми маємо штат кваліфікованих будівельних інженерів і юристів з великим досвідом роботи, в тому числі на державній службі.

Звернувшись за допомогою в нашу компанію, ви можете бути впевнені в швидкому позитивному вирішенні вашого питання. Свої послуги ми надаємо на підставі офіційно укладеного договору, який захищає права клієнта. Ми гарантуємо професійний та індивідуальний підхід до кожного завдання, налаштовані на взаємовигідну довгострокову співпрацю.

Будівельний паспорт (область)

Перед тим, як почати щось будувати, потрібно зробити всі необхідні, вимагають законодавством документи. І неважливо будуєте ви звичайний приватний житловий будинок собі особисто або будь-яку іншу господарську споруду. Будівельний паспорт є одним з таких документів.

Наявність такого документа, як будівельний паспорт, дає можливість забудовнику можливість працювати без затвердження будівельного проекту. У випадках споруди приватного володіння, такий документ просто необхідний. Адже саме в ньому є визначення містобудування та архітектурних параметрів, що стосується місця розташування об'єкта на самій ділянці землі і будівельних норм нерухомості. У випадках тимчасової або некапітальної споруди, оформляти будівельний паспорт немає необхідності.

Є відповідні будівельні норми, виходячи з яких, оформляється будівельний паспорт. В процесі оформлення даного паспорта слід дотримуватися наступних обов'язкових етапів:

  • Якщо забудова здійснюється в межах населеного пункту, то для цього містобудівну документацію оформляють на місцевому рівні.
  • Якщо споруда знаходиться за межами населеного пункту, то документацію робимо з урахуванням детального плану території та планувального рішення проекту садівничого і дачного товариства.

Для того, щоб отримати будівельний паспорт є спеціальний порядок отримання встановлений відповідним Наказом Мінбуду № 103. І для його отримання необхідно звернутися до місцевих органів влади з усіма необхідними документами. А саме:

  1. Подати заяву для видачі такого документа, як будівельний паспорт.
  2. Документ, який підтвердить ваше право власності (копія).
  3. Письмова згода інших, якщо вони є, власників ділянки на забудову.
  4. Ліцензія на будівництво і проект (якщо такі документи є).

План забудови в ескізах: місце розташування споруди на території ділянки і його відстань до кордонів сусідської ділянки, усіляких споруд, інженерних мереж. Також повинна бути вказана інформація про габарити об'єкта і всі існуючі і заплановані інженерні забезпечення.

Через 10 днів заяву буде розглянуто і буде винесено рішення про погодження або ж у відмові.

Відмова може бути в тих випадках, коли не всі документи подані або ж неправильно складені. Або ж розташування забудови на ділянці не зовсім правильне.

Коментарі

Коментарі: 0

    Корисні посилання

    Наші переваги

    Індивідуальний підхід

    Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

    Кваліфікована консультація

    Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

    Універсальність

    Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

    Професіоналізм

    Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

    Довгострокове співробітництво

    Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

    Чесність

    Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати