АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Послуги

«Архітектурне бюро технічних ідей» надає послуги в області архітектурного проектування, технічної інвентаризації, і легалізації будівництва, ремонту та реконструкції.

Компанія «А БТІ» надає повний спектр технічних і юридичних послуг в галузі будівництва та ремонту. Це наша головна відмітна риса від інших проектних бюро і приватних БТІ Києва. Вам не потрібно буде звертатися в різні фірми, щоб пройти всі стадії ремонту або будівництва, починаючи з візуалізації ідеї і підготовки технічного завдання, і закінчуючи вселенням в уже введену в експлуатацію і оформлену у власність нову нерухомість.

Звернувшись до нас, ви можете замовити комплексне надання послуг або вибрати один з необхідних варіантів. Ми готові взятися за роботу як по реалізації та легалізації вашого проекту будівництва / ремонту з нуля або підключитися на поточній стадії його розвитку. Дуже часто, особливо якщо мова йде не про професійну будівельної компанії, зведення будівлі, ремонт або реконструкція стопориться через відсутність необхідної дозвільної документації, яка в свою чергу пов'язана з помилками в проекті або його просто немає.

Інша поширена проблема полягає в тому, що по завершенню всіх робіт об'єкт неможливо ввести в експлуатацію, а значить підключити комунікації та приступити до його використання. У ряді випадків потрібно просто переробити проект і техніна документація, в інших слід провести додаткове переобладнання для виконання санітарних та технічних норм. Ми допоможемо вам, якщо виникла необхідність легалізувати будівництво або перепланування, які були проведені без відповідного дозволу.

Компанія «А БТІ» заощадить ваш час, нерви і гроші. Ми виконуємо не тільки підготовку проектів і дозвільної документації, а й отримуємо необхідні рішення в державних органах реєстрації.

Про компанію "Архітектурне бюро технічних ідей"

Більше відео ви зможете знайти на нашому каналі

Корисні посилання