АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Сучасне життя настільки вирує і крутить, що часом здається, що ми за неї не встигаємо. Це стосується і всіх питань пов'язаних з БТІ. Адже будь-які роботи повинні бути законними і легалізованими. На сьогоднішній день знайти грамотного фахівця, який добре розбирається в питаннях пов'язаних з будівництвом досить важко. Особливо якщо справа стосується узаконення і легалізації.
Тому, звертаючись в нашу компанію, ми гарантуємо якісні послуги з усіх питань узаконення і легалізації. А саме:

  • узаконення горища (техповерху) в багатоквартирному будинку;
  • узаконення вікна;
  • узаконення приватного будинку (дачі, котеджі);
  • узаконення квартирної перепланування;
  • узаконення перепланування в приватному будинку;
  • узаконення гаража;
  • узаконення балкона;
  • узаконення прибудови;
  • узаконення самовільних будівель.

Як ми бачимо, досить багато робіт вимагають законних дій. Робити що-небудь самостійно на свій розум не рекомендується. Так як потім узаконити все набагато складніше, ніж спочатку отримати на це дозвіл. До того ж, крім самого дозволу можна отримати і консультацію яким чином зробити все максимально правильно і вигідно.

Ви не можете використовувати об'єкт будівництва за призначенням або розпоряджатися ним на правах власника, поки не оформите всю необхідну дозвільну документацію. Ці послуги ви можете замовити в компанії «А БТІ», ми проведемо всі необхідні роботи в найкоротші терміни, і всі юридичні обмеження будуть зняті.

Які обмеження накладаються на об'єкти, які не пройшли процедуру легалізації? По-перше, їх неможливо приватизувати або просто оформити у власність. Як наслідок неможливо продати, передати в дар або заповідати, розділити між декількома власниками, використовувати як заставу або здати в оренду.

По-друге, будівлю або приміщення, що не має всіх дозвільних документів, за замовчуванням вважається комерційним. Тобто, всі комунальні підприємства будуть тарифікувати свої послуги за розцінками для бізнесу, а це в 3 рази дорожче, ніж для населення (житлові об'єкти).

По-третє, незважаючи на високі тарифи від комунальників, для державних служб ваш будинок / квартира / офіс залишаються ідентифікованими. Ви не зможете отримати дозвіл на ведення будь-якої підприємницької діяльності на такому об'єкті, а органи опіки будуть вважати ваше житло, як приміщення без належних умов для проживання. Для дорослих таке питання не особливо критичне, а от дітям в них проживати відповідно до законодавства не можна, і може дійти аж до суду.

У штаті нашої компанії працюють досвідчені інженери, оцінювачі і юристи, які спеціалізуються на будівельній галузі. Для них не складе особливих труднощів провести всі необхідні операції, щоб скласти акт експертизи, перевести приміщення в житловий фонд і навпаки, узаконити самовільне перепланування або будівництво, отримати свідоцтво на право власності та схожі послуги. Всі роботи будуть проведені в найкоротші терміни, тому що крім професіоналізму у нас є багатий досвід роботи в цій сфері, в тому числі і на державній службі.

Про компанію "Архітектурне бюро технічних ідей"

Більше відео ви зможете знайти на нашому каналі

Корисні посилання