АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Архітектурне проектування

п/п

Назва послуги

Площа, м2

Термін виготовлення

(звичайний/терміновий)

Вартість

1

Довідка про відсутність забудови

Після обстеження

5 раб. днів / 1 день

1500 грн. + виїзд 200 - 300 грн., виїзд по області, обговорюється індивідуально

2

Висновок про технічний стан об'єкта нерухомості

Після обстеження

5 раб. днів / 1 день

1500 грн.

Сучасне архітектурне проектування це комплексна послуга, в яку включається безліч різних видів робіт. У компанії «А БТІ» ви можете замовити розробку дизайну інтер'єру, 3D візуалізацію будинку або квартири, повний комплект проектної документації, технічний паспорт на об'єкт та інші види робіт.

Кому і коли можуть знадобитися подібні роботи? На сьогоднішній день будівництво стало сферою, в якій без проекту, розробленого професіоналами неможливо навіть приступити до робіт зі зведення будівлі або капітального ремонту квартири. Тому що навіть якщо ви способи уявити собі бажаний інтер'єр і зовнішній вигляд свого будинку, то як бути з системою вентиляції, опалення, електропроводкою і каналізацією? Причому недостатньо просто спланувати розташування труб, проводів, вентиляційних отворів і т.п., потрібно провести спеціалізовані розрахунки, без яких вони в кращому випадку не запрацюють, в гіршому поставлять під загрозу ваше майно.

Наступний аспект, дизайн самого приміщення. Для реалізації його на практиці потрібно вибрати будівельні матеріали, які підходять технології їх використання, переконатися, що вони допускаються санітарними нормами для застосування в житлових приміщеннях. І, звичайно, ж слід врахувати питання ціни, адже одні й ті ж роботи можуть істотно відрізняться в залежності від вартості підібраних матеріалів.

Наші архітектори та дизайнери знають, як реалізувати ваші ідеї на практиці. Але головне, вони зможуть підготувати проект і іншу технічну документацію, яка пройде узгодження, і ви отримаєте дозвіл на будівництво, перепланування або введення в експлуатацію.

Надаємо послуги з архітектурного проектування квартир, заміських та багатоквартирних будинків, і комерційних будівель. Особливість даної роботи полягає в тому, що враховуються не тільки характеристики самого об'єкта, а й, то як він впишеться в загальну картину міста, особливо якщо мова йде про райони Києва зі старою забудовою.

Етапи архітектурного проектування:

  • Аналіз об'єкта. Збираються всі доступні матеріали, які стануть в нагоді для подальшої роботи.
  • Розробка концепції. На підставі наявних даних і побажань замовника створюється загальна концепція майбутнього будинку. Результатом буде композиційне рішення, схеми простору і зонування внутрішніх приміщень, приблизна техніко-економічна оцінка.
  • Ескізне планування. Опрацьовуються початкові плани по поверхах, розводка комунікацій, художні рішення.
  • Робочий проект - повний комплект технічної документації, на підставі якого будуть проводитися подальші будівельні або ремонтні роботи.
  • Архітекторський нагляд. Наші співробітники можуть проконтролювати, щоб роботи на об'єкті велися в чіткій відповідності з планом. При необхідності в нього будуть оперативно внесені зміни.

Переваги співпраці з нами:

  1. Працюємо за договором, в якому прописані всі строки і вартість наших послуг, ніяких прострочень і додаткових платежів.
  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і кожному довіреній нам проекту.
  3. Здійснюємо архітекторський нагляд за будівництвом.
  4. Допомагаємо з веденням будівлі в експлуатацію, займаємося розробкою технічної документації.

Компанія «А БТІ» надає послуги архітектурного проектування на високому професійному рівні і за конкурентноздатною ціною на ринку Києва та передмістя столиці. Замовте зворотній дзвінок для отримання додаткової консультації

Про компанію "Архітектурне бюро технічних ідей"

Більше відео ви зможете знайти на нашому каналі

Корисні посилання