АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Як узаконити гараж

Мати гараж на сьогоднішній день одне із самих практичних майна. Адже досить багато автомобілів є на наших дорогах, і їх необхідно десь зберігати. А власний гараж - це найкраще рішення в даному випадку. Тому, багато хто починає будівельні роботи для майбутнього гаража.

Перед тим як почати будувати гараж необхідно отримати дозвіл на його будівництво. Адже як показує практика, не своєчасне оформлення документів на будівництво гаража призводить до того, що його змушують зносити.

Як узаконити гараж

Існує безліч варіантів пов'язаних з процесом узаконення гаража. Якщо це випадок з гаражем, який розташований у дворі житлових будинків, то в першу чергу буде отримання схвалення від райадміністрації на таку установку. Після ретельного вивчення і перевірки всіх зазначених даних буде прийнято рішення про схвалення або у відмові на таку споруду.

У випадках з тим, що ви опинитеся першим, хто наважився на будівництво такого приміщення, якого ще ніхто у дворі не будував, потрібно домогтися згоди всіх сусідів. Якщо комісія від райадміністрації дасть розпорядження, тоді можна буде укладати договір з ЖЕК. Після чого гараж підлягає експлуатаційній його здачі.

Що стосується приватного сектора і споруди гаража, тоді документація буде та ж що і у випадках з будь-якої іншої легалізацією будівель. А саме:

 • Знадобиться документ підтверджує право на власність ділянки землі.
 • Розробка проекту будівництва та декларація. На їх підставі буде прийматися рішення про дозвіл або відмову вам в будові.
 • Експлуатаційна здача гаража.
 • Отримання нового техпаспорта або внесення змін в старому техпаспорті на земельну ділянку.

Фахівці нашої організації добре обізнані з подібними питаннями. Їх робота починається з самого простого збору всіх необхідних документів і закінчується здачею об'єкта в експлуатацію та отримання нового техпаспорта (у випадках необхідності). Сама ціна на такі послуги залежить від того, де знаходиться ділянка, на якому потрібно починати будівництво і від самої площі майбутньої будови. У будь-якому випадку, ви економите свій час і сили. Адже повозитися з дозвільною документацією потрібно буде чимало часу і сил. Тим більше для людей, які не дуже розбираються в подібних питаннях.

Надані послуги будуть якісними і позитивними для замовника. Фахівці будуть прагнути до того, щоб виконати всі в короткі терміни.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати