АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Наявність умов доступу до об'єкту для використання маломобільних груп населення

Для складання звіту про доступність приміщення для маломобільних груп населення необхідно провести технічне обстеження. В кінцевому підсумку таких оглядів стає зрозуміло, в якому насправді стані знаходиться приміщення і його відповідність усім необхідним правилам і нормам. Крім цього, оцінюється права і можливості для маломобільних груп населення.

До маломобільних груп населення відносять людей з обмеженою можливістю. Іншими словами - людей-інвалідів, яким важко пересуватися або які використовують інвалідну коляску.

Будь-який фахівець, який має спеціальний відповідний сертифікат, може створити звіт про те, що приміщення є для інвалідів.

Кому потрібен такий звіт:

 • Установи, що представляють будь-які послуги фінансового плану. Наявність такого звіту обов'язково, воно відповідає закону. А його відсутність може привести до того, що в організації відберуть ліцензію. Зробить це сам орган, куди такі звіти подаються.
 • Аптечні мережі, медичні та навчальні заклади. Їх ліцензія не включає обов'язковість такого звіту, але такі установи самі по собі зобов'язуються в створенні вільного доступу для моломобільного населення.
 • Для всіх організацій, які хочуть мати такий звіт для їх же переконання в тому, що їх приміщення придатне абсолютно для всіх верст населення, включаючи інвалідів.
 • Призупинення або повне припинення своєї діяльності буде змушені зробити ті підприємства, у яких не знайдеться звіту про доступність приміщення. Краще не нехтувати такими вимогами, а робити все за правилами. Тоді не тільки не буде проблем з ліцензією, а й вчинок буде людським, адже жоден інвалід не винен в тому, що він має обмеження можливості.

Сам по собі звіт буде включати досліджувані схеми пересування в приміщеннях і вхідну групу. Висновок буде складатися з аналізу сходи, прорізів дверей, пандуса і навіть освітлення. У звіті в обов'язковому порядку буде присутній логічна структура, презентація і грамотна текстова інформація.

Спеціаліст проведе експертизу, порядок дій якої буде наступний:

 • Перевірка з фотофіксацією будови.
 • Підведення разом про доступність будови.
 • Видача відповідного документа.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати