АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Висновок про можливість виділу та поділу

Від 1500 грн.

Замовити послугу

Процедура виділу або розділу застосовується при виведенні будівлі або його частини з власності належить кільком особам на правах рівних або різних часток.

Що враховується при складанні даного документа:

 1. Наявність майнових прав у поточного власника, відсутність обмежень на їх застосування, наприклад відкритий судовий спір.
 2. Правомочність процедури, на підставі якої права власності на частину об'єкта перейдуть іншій особі.
 3. Співвласники дали згоду непроведення виділу або розділу, воно оформляється в письмовому вигляді і засвідчується нотаріально. Дані про них повинні відповідати інформації з держреєстру.
 4. На об'єкті немає жодного самовільної будови, а зареєстровані будівлі відповідають своїм паспортним даним.
 5. В обов'язковому порядку проводиться огляд об'єкта нашим співробітником, він робить інвентаризацію і за її результатами оформлює новий техпаспорт.

Коли співвласники не хочуть підписувати дозвіл на виділ або розділ власності ми запросимо всі сторони на переговори і роз'яснимо їм переваги даної процедури.

Отримати такий висновок можна в держслужбі технічної інвентаризації або приватної компанії «А БТІ», яка працює на підставі виданого державою сертифіката. Такий варіант більш кращий по ряду причин.

По-перше, на відміну від державних чиновників ми зацікавлені в тому, щоб виданий нами висновок пройшов процедуру затвердження у місцевої влади і держреєстрі нерухомості з першого разу. Свої послуги ми надаємо за договором, і нам невигідно по кілька разів готувати один і той же документ.

По-друге, ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вам не доведеться стояти в чергах, зустріч призначимо на зручне для вас час, запропонуємо вигідні умови для продовження співпраці.

По-третє, розцінки на нашу роботу конкурентоспроможні. Якщо порівняти, скільки часу, сил, і нервів ви витратите для самостійного отримання висновку про можливість виділу або поділу об'єкта, то вартість наших послуг здасться непристойно низькою.

По-четверте, ми не тільки підготуємо потрібний документ, а й візьмемо на себе роботи по його твердженням в органах місцевої влади та служби державної реєстрації.

п/п

Назва послуги

Площа, м2

Термін виготовлення

(звичайний / терміновий)

Вартість

1

Висновок можливості виділення, поділу

після обстеження

Від 1 до 5 днів

1500 грн.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати