АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

п/п

Назва послуги

Площа, м2

Термін виготовлення

(звичайний/терміновий)

Вартість

1

Оформлення права власності з державною реєстрацією

Квартира, гараж, земельну ділянку

5 робочих днів (можлива реєстрація за 2 години)

2500-3500

2

Оформлення права власності з державною реєстрацією

Будинок

5 робочих днів (можлива реєстрація за 2 години)

3000-6000

3

Оформлення права власності з державною реєстрацією

Нежитловий або промисловий комплекс

5 робочих днів (можлива реєстрація за 2 години)

7000 і більше (обговорюється індивідуально)

4

Довідка про право власності (підтвердження старої реєстрації)

Місяць (можлива реєстрація за 3 дні)

800 - місяць, за 3 дні - 1600

Оформлення права власності (реєстрація речових прав на нерухоме майно в реєстрі прав власності) відповідно до чинного законодавства можна оформити у нотаріусів, в ЦНАП (департамент держреєстрації Мін'юсту) або сільських радах, громадах і громадах. Права на нерухомість виникають з моменту державної реєстрації, а не з моменту отримання свідоцтва або рішення суду або виплати пайових внесків.

Простіше кажучи державна реєстрація є фактом публічного визнання державою відповідного права людини на нерухоме майно шляхом внесення відомостей про це до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Ця інформація є публічною, перевірити дані Реєстру за будь-якої нерухомості може будь-яка особа онлайн.

Перелік прав і обтяжень, які підлягають державній реєстрації, визначається законом, а список документом порядком реєстрації. Найбільш поширеними правами щодо нерухомості і землі, що підлягають державній реєстрації є:

  • право власності;
  • право оренди, якщо договір оренди укладено на термін не менше 3 років;
  • право оренди земельної ділянки;
  • право сервітуту;
  • право суперфіцію;
  • емфітевзису.

1. При оформленні первинного права власності видача свідоцтва про прове власності не проводитися з 2016 року, крім відділу приватизації квартир. Витяг c державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та документи які служили підставою для для внесення, які перераховуються в добуванні і будуть правовими документами, які підтверджують його права на цей об'єкт.

Пример вытяга : Его фото с 2013 года

Фото вытяга с 2010 по 2013 года

2. Видача свідоцтва про право власності на сьогоднішній час видається у відділах приватизації Районні державні адміністрації міст. (На підставі постановки в чергу на житло і розпоряджень про його виділення). Приклад фото

Наступні документи підтверджують перехід права власності це договору купівлі-продажу, дарування, спадкові договори, свідоцтва про вступ у спадщину за законом або заповітом, свідоцтва спільно нажитого імужества, договору розділів, виділивши, рішення судів і д.р. Приклади правових документів:

Раніше після угод новий власник зобов'язаний був йти в БТІ на реєстрацію права власності та виготовлення техпаспорта, а зараз реєстрація проводитися відразу у нотаріуса. Тому дуже важливо перед операцією зробити техпаспорт нового зразка за останнім чинного законодавства, а як потім зміни площі в реєстрі заборонені.

Якщо докумегнти до 2010 року і не внесені до реєстру прав власності, то у власника немає в наявності на руках ізвелеченія з реєстру права власності. І для внесення до реєстру треба робити новий техпаспорт і довідку з архіву комунального БТІ підтверджує реєстрацію за даними власником по 2013 рік, так як реєстратор не бачить цієї інформації в реєстрі права власності. Вартість такої довідки 800 грн протягом місяця і 1600 грн за 3 робочих дня. Довідки потрібні або перед реєстрацією права власності або нотаріальними угодами.

Приклад довідки:

1. Реєстраційне посвідчення, нижче його приклад:

2. Або реєстраційний запис на останній сторінці документа. приклад нижче:

Якщо немає ні витягів, ні записи, ні посвідчення, то за законодавством, навіть якщо у Вас на руках правовий документ (договір, свідоцтво і т. Д.), Право власності не настав і тоді при свіжої реєстрації може виникнути податок на нерухомість> 5 %. Робіть все вчасно. І наша фірма підкаже вам і допоможе виконати всі ці роботи.

Про компанію "Архітектурне бюро технічних ідей"

Більше відео ви зможете знайти на нашому каналі

Корисні посилання