АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Технічний висновок про стан конструкцій

Останнім часом все частіше зустрічається потреба у проведенні якихось технічних змін в будівництві або проведенні перепланування. Здавалося б, що проблем з цим бути не повинно - просто потрібно приступити до роботи після отримання всіх відповідних документів на схвалення таких робіт. Але не все так, як нам хочеться. Технічний висновок про стан конструкції буде просто необхідним у випадках тривалої експлуатації будівлі. Отримати такого роду висновок можливо тільки в спеціальному відповідній установі, що має всі права для видачі таких висновків. Також, такі організації надають абсолютно всі супутні послуги аж до будівельних работ.

Необхідність в технічному висновку стану конструкції є тоді, коли конструкція не добудована. В даному випадки важливим моментом буде з'ясування і розуміння, в якому стані знаходяться несучі конструкції, і інші перекриття. Фахівці допоможуть оцінити стан будівлі і вплив на нього погодних умов, а також силу їх руйнування і подальше зважування всіх ризиків. У випадках з будівлями, які знаходяться в експлуатації, потрібно буде з'ясувати місце розташування їх несучої конструкції, щоб розуміти всю картинку для подальших дій з переплануванням. Обов'язковою доповненням до технічного висновку стану конструкції є графічні зображення.

Щоб максимально точно знати розцінку дослідження терміни його проведення потрібно повністю правильно і чітко викласти свої побажання. Розмір (габарит) споруди безпосередньо впливає на розцінки. У випадках з висотними спорудами фахівцям необхідний буде поверховий план.

Що вказується в технічному висновку стану конструкції:

 • Повністю вся інформація про приміщенні: починаючи від адреси і закінчуючи кількістю поверхів.
 • Вказівки на призначення житлового і нежитлового приміщення.
 • Фіксується дата про проведення всіх дій фахівцями.
 • Дата, що вказує на рік побудови.
 • Інформація про несучих конструкціях і їх місце, де вони розташовані.
 • Результат обстежень стану стін з стелею і підлогою.
 • Графічне супровід.
 • Для відображення реальної картинки повинен бути план, з урахуванням комунікацій.
 • Всі рекомендації, які фахівці вважають потрібними вказати.

Довговічність будь-якої будівлі безпосередньо залежить від поточного стану несучих конструкцій, якими є опори, перекриття, фундамент, стіни і інші навантажені елементи. Щоб визначити їх поточні стан проводиться спеціальна технічна експертиза і складається відповідний акт.

Технічна оцінка конструкцій найчастіше проводиться в трьох випадках:

 1. Перед початком робіт з реконструкції, в тому числі на аварійних об'єктах, щоб отримати вихідні дані для проектування.
 2. Для перепланування, якщо передбачаються зміни несучих стін, потрібно оцінити до чого це може привести.
 3. Для оцінки реального стану недобудованих об'єктів, які простояли рік і більше.

Компанія «А БТІ» надає послуги з дослідження та оцінки технічного стану навантажених конструкцій будь-яких типів будівель, від приватних до багатоповерхових житлових будинків, недобудованих об'єктів і всіх типів комерційних приміщень.

Наші клієнти зазвичай переслідують три мети:

 • Оцінити реальний стан об'єкта, щоб прийняти рішення про доцільність його придбання.
 • Отримати вихідні дані розробки для проекту реконструкції або ремонту з переплануванням.
 • Дізнатися підлягає будівля відновленню після пожежі, зсуву ґрунту тощо.

У всіх випадках проводиться дослідження всіх навантажених елементів будинку і робиться розрахунок з урахуванням можливих змін. Ви будете знати вартість будови, і скільки інвестицій потрібно для його облаштування. Цих даних достатньо для опрацювання плану подальших дій по потрібних вам будівлі.

Звіт про технічний стан конструкцій буде складено відповідно до чинної нормативно-правової бази. Ви отримаєте офіційний висновок, який можна використовувати для подальшої розробки проекту і воно пройде будь-які перевірки за формальними ознаками в будь-яких містобудівних службах. Маємо всі необхідні дозволи для ведення даної діяльності.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати