АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Технічний паспорт на квартиру

від 900 грн.

5 робочих днів

Замовити послугу

Паспорт на квартиру

 • Технічний паспорт на квартиру

 • План квартири

 • Технічна характеристика квартири

 • Кваліфікаційний сертифікат

п/п

Назва послуги

Площа, м2

Терміни виготовлення

Вартість

1

Технічний паспорт на квартиру

до 100

7 роб. днів/ 1 день

900 грн. + виїзд 200-300 грн.

2

Технічний паспорт на квартиру

від 100

7 роб. днів/ 1 день

900 грн. +за кожен наступний метр понад 100 - 10грн/ м2.+ виїзд 200-300 грн.

Перелік необхідних документів:

1. Для первинного оформлення технічного паспорта для приватизації потрібен запит з ЖЕКу або ОСББ на його виготовлення і ксерокопія ордери (якщо є, додається копія поверхового плану будинку). Також обов'язково подається копія паспорту та ідентифікаційного коду власника.

2.Для первинного оформлення технічного паспорта в кооперативному будинку потрібно взяти довідку у голови про те, що ви є членом кооперативу на підставі протоколу зборів і виплатили пайовий внесок за квартиру повністю. У довідці має бути вказано розмір внеску, дата оплати, вихідний номер довідки та дата видачі. Також ксерокопія паспорта (1, 2 сторінка і прописка) і ідентифікаційного коду.

3. Для оформлення технічного паспорта при поточній інвентаризації подається ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду та правовстановлюючого документа.

Такий на перший погляд не складний документ має такі особливості:

1. Скласти його може тільки державна чи приватна компанія з відповідною ліцензією.

2. Паспорт розробляється за спеціальними нормами після проведеної інвентаризації на самому об'єкті, інакше його не приймуть.

3. На підставі техпаспорта складається витяг про право власності. І від правильності його виготовлення і доступності в оформленні для нотаріусів та реєстраторів залежать всі ваші подальші угоди, і легалізації.

Розглянемо останній пункт докладніше. Отже, без технічного паспорта квартиру неможливо приватизувати, оформити у власність побудований будинок або недобудований об'єкт, і інші процедури, які стосуються первинного оформлення права власності.

У ситуаціях, коли відбувається вторинна передача майнових прав, наприклад через договір купівлі-продажу, вступ у права спадщини, за договором дарування та ін., То техпаспорт запросити можна, але цей документ не є обов'язковим. Але варто пам'ятати, що для укладення договорів з комунальними службами на обслуговування будинку або квартири, від вас в обов'язковому порядку вимагатиме техпаспорт на приміщення. Також його завжди запитують банки, якщо нерухомість використовується в якості застави. Якщо технічного паспорта немає або він не відповідає поточному стану об'єкта, то доведеться звернутися в державну або сертифіковану приватну компанію для його отримання.

Паспорт розробляється заново для окремих приміщень і будівель, в яких була проведена реконструкція або перепланування (роботи, що підлягають обов'язковому реєстрування). Якщо при проведенні самовільних робіт, було накладено штраф, то це не звільняє вас від подальшого збору та затвердження дозвільної документації та розробки проекту або стройтехпаспорта (ескізного проекту).

Технічний паспорт необхідний для реєстрації самобуду. Поки не розроблений цей документ, держава не визнає вас власником, а саму будівлю житловим будинком.

Для підготовки документів для угод або затвердження будь-дозвільної документації та при виникненні ряду питань про оформлення права власності на нерухомість ви завжди можете звернутися за допомогою в компанію «А БТІ». У штаті компанії працюють сертифіковані інженери з технічної інвентаризації, архітектори-проектувальники, експерти з технічного обстеження та оцінки нерухомого майна, досвід роботи яких за своєю спеціальністю понад 10 років. З юридичних питань співпрацюємо з досвідченими і відомими юридичними компаніями і адвокатами.

Особливості оформлення тех. паспорта на квартиру

У наш час слід звертати увагу на якість виконання технічного паспорта:

 • Площі кімнат обов'язково повинні округлятися до десятих;
 • Розміри ставляться у всіх приміщеннях площею більше 2,5 м2 при масштабі 1: 100 і більше 4,5м2 при масштабі 1: 200;
 • Обов'язково в технічних паспортах виконаних після 2013 року має бути додана завірена копія сертифіката експерта з технічної інвентаризації.

Коментарі

Коментарі: 0

  Корисні посилання

  Наші переваги

  Індивідуальний підхід

  Ми реалізуємо ваші мрії. Тільки унікальні проекти і дизайни інтер'єру, виконані з урахуванням побажань і потреб наших клієнтів

  Кваліфікована консультація

  Зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану консультацію щодо свого питання. Можливо, лише один дзвінок відділяє вас від вирішення проблеми. Стомость консультації 500 грн

  Універсальність

  Надаємо повний комплекс послуг в сфері проектування та технічної інвентаризації. Будемо з вами на шляху від ідеї до здачі об'єкта

  Професіоналізм

  Штат компанії складаються кваліфіковані архітектори, інженери і юристи з досвідом роботи в БТІ і проектних бюро

  Довгострокове співробітництво

  Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати. При повторних замовленнях ви отримаєте ще більш низьку ціну на наші послуги

  Чесність

  Після розгляду вашої ситуації ми відповімо, чи можливий позитивний результат. Ніколи не беремося за роботу, яку не можна виконати