АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Планується облаштування шкіл на перших поверхах житлових будинків

urok-v-shkole
3 минуты чтения

Профільне міністерство зайнялося розглядом питання, що стосується облаштування навчальних закладах на перших поверхах житлових багатоповерхових будинків. На даному етапі планується створення початкових шкіл, на даний проект може отримати достатньо великий розвиток.

Для чого потрібно облаштовувати школи в житлових будинках

У міністерстві регіонального розвитку України зараз активно розглядається питання, пов'язане з тим, щоб внести значні зміни в актуальні сьогодні житлові норми. Зокрема, планується дозволити проектне закладення невеликих початкових шкіл, в яких навчатимуться діти з першого по четвертий клас, на перших поверхах багатоквартирних будинків. При цьому підкреслюється, що на даний момент мова йде виключно про навчальні заклади так званої першої ступені. Завдяки цьому планується протестувати можливості нового підходу до облаштування шкіл.

Така інформація була недавно опублікована особисто заступником міністра регіонального розвитку Львом Парцхаладзе на своїй сторінці в одній із соціальних мереж. У цьому матеріалі він розповів про те, що внесення змін до чинних сьогодні державні будівельні норми дозволить проектувати багатоквартирні будинки, з передбаченими на перших поверхах початковими школами та дитячими садами. За його словами, дана ініціатива стала відповіддю на гостру нестачу подібних установ, а також їх не зовсім зручне розташування, яке приносить безліч труднощів батькам.

Урок в школе

Парцхаладзе заявив, що нові зміни будуть особливо актуальні для центральної частини великих міст, де ведення нового будівництва ускладнено і без того досить щільною забудовою, необхідністю збереження історичної архітектури та іншими факторами. Додатково він навів статистику, опубліковану міністерством освіти України. Згідно з отриманими цифрам, сьогодні більшість шкіл визнано переповненими і нездатними повноцінно розмістити всіх учнів. Природно, стан справ вимагає негайного втручання і прийняття ряду рішень, покликаних змінити ситуацію в кращу сторону.

Зокрема, Парцхаладзе підкреслив, що багато навчальних закладів сьогодні змушені передбачати класи, чисельність яких перевищує позначку в 40 чоловік. Також вже звичною практикою є навчання в денну і вечірню кошторис, що приносить велику кількість стресу учням. Особливо це актуально для початкових класів. Саме з цієї причини відкриття невеликих шкіл локального значення дозволить вирівняти ситуацію, створивши комфортні умови не тільки для педагогів, але і для учнів, а також їх батьків.

У всякому разі, створення таким чином додаткових навчальних закладів, згідно з проведеними опитуваннями, знайшло вельми позитивний відгук серед жителів центральних районів обласних і районних центрів. Крім іншого, новий підхід до створення початкових шкіл дозволить нівелювати існуючу диспропорцію будівництвом житлової та соціальної інфраструктури, об'єднавши два цих поняття.

Висновок

Природно, має бути ще створення всієї відповідної документації, що дозволяє належним чином вести будівництво нових, комбінованих будівель. Незважаючи на це, автори змін, що вносяться налаштовані вкрай оптимістично, вважаючи, що їх ініціатива допоможе якісно поліпшити життя величезного числа городян, а також дозволить оптимізувати навчальний процес у навчальних закладах початкового ступеня. Цілком можливо, що в разі успіху даного проекту, буде прийнято рішення про будівництво повноцінних шкіл в багатоквартирних будинках.

Дізнатися більше корисної інформації Ви можете у Розділі Статті.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    pishokhidnii-mist-kiyiv
    У Києві планується будівництво нового моста для пішоходів
    Докладніше
    nevikoristovuvani-subsidiyi-shcho-z-nimi-bude
    Невикористані субсидії: що з ними буде
    Докладніше
    pidzemnii-parking-i-lift
    Поєднання паркінгу з квартирним ліфтом
    Докладніше
    privatizatsiia-zemli
    Скільки коштує приватизація землі? Чи може пенсіонер на свої кошти оформити документи на ділянку?
    Докладніше

    Полезные ссылки