Контакты

Архитектор

Наш адрес

г. Киев, ул. Ревуцкого 18, оф. 73

АРХИТЕКТУРНОЕ БЮРО

ТЕХНИЧЕСКИХ ИДЕЙ

Архитектор

г. Киев

ул. Ревуцкого 18, оф. 73

Расположение на карте

Архитектор

Дослідження показали, що передмісті столиці критично мало елітного житла

31.07.18

У містах, які вважаються сателітами нашої столиці, зараз знаходиться безліч житлових об'єктів, що знаходяться на стадії продажу квартир. При цьому, як показали недавно проведені дослідження, майже дев'яносто відсотків з них позиціонує себе як звичайне житло, що відносяться до так званого економ-класу. Також існує окрема категорія, яка називає себе комфорт-клас.

Результати проведених досліджень

Розглянуті в цьому матеріалі дослідження були проведені на основі інформації, зібраної і обробленої спеціальним відділом одного зі столичних житлових комплексів. При цьому вихідні дані були взяті за станом на червень цього року. Виходячи з цього можна сказати, що проведеним дослідницьким вишукувань виразно можна довіряти, так як вони дійсно відображають поточні стан речей.

Зокрема, в звіті вказується, що в самому Києві практично половина всього зведеного житла вважається елітним, або ж належать до бізнес класу. Що стосується передмістя, то там склалася зовсім інша ситуація. Фактично, елітних додатків там не залишилося зовсім, а існуючі варіанти безумовно не відповідають самостійно присвоєному званню. Додатково підкреслюється, що наведений показник в 12% елітного житла від загальної забудови є усередненим показником, який варіюється в залежності від міста.

Автори документа підкреслюють, що зараз найпопулярнішим серед покупців нерухомості в відносній близькості від Києва виступає місто Вишневе. Крім того, кожен п'ятий новобуд в цьому районі вважається частиною елітної забудови. Решта багатоквартирні будинки позиціонуються як житло економ класу.

Не можна пройти повз того факту, що на карті київської області існує відносно великі міста, в яких житло елітного класу відсутній зовсім. Правда, потрібно брати до уваги такі фактори, як не саме вдале розташування, велика відстань від столиці, не кажучи вже про її центрі, і багато іншого. Хорошим прикладом такого міста стане Бориспіль, вважається практично рекордсменом в плані процентного співвідношення бюджетних квартир до дорожчих варіантів.

Підсумок

Роблячи висновок з усього вищевказаного можна сказати, що визнаним лідером в плані кількості висококласного житла є Буча та Бровари, для правого і лівого берега відповідно. У цих містах частка елітної забудови складає близько третини від загальної забудови. При цьому не можна сказати, чи зміниться ситуація на краще, так як попит на квартири в межах столиці залишається високим, тоді як покупки квартир в сателітах не є таким вже частим подією. Незважаючи на це, у такого житла є своя цільова аудиторія, попит якої задовольняється на сто відсотків.

Дослідження показали, що передмісті столиці критично мало елітного житла
Дослідження показали, що передмісті столиці критично мало елітного житла
Оценка: 
Голосов пока нет

Полезные ссылки