АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Невикористані субсидії: що з ними буде

nevikoristovuvani-subsidiyi-shcho-z-nimi-bude
4 минуты чтения

Почати потрібно з того, що раніше, а саме на початку минулого року, держава прийняла указ, згідно з яким невикористаний обсяг субсидії повертається зворотного до бюджету. Таке рішення викликало досить бурхливу реакцію серед громадян, так як не всі були згодні з таким рішенням. Більшість противників виступало з подивом стосовно того, куди будуть розподілятися звільнені бюджетні кошти, адже ніякого механізму розподілу в сучасному законодавстві просто не існує. Замість цього пропонувалося переносити залишилися грошові кошти на наступний місяць, щоб полегшити процес сплати комунальних платежів для великого відсотка українців.


Завдяки громадському тиску, уряд все ж прийняв постанову, згідно з яким зацікавлена ​​особа має право подати заяву на перенесення решти фонду субсидій на наступний місяць. Як виявилося, такий підхід виявився цілком практичним і дієвим. Правда, для отримання бажаного результату доведеться докласти безумовно кількість зусиль, довівши державним структурам свою правоту.
Додатково варто відзначити, що сума зекономленої субсидії не буде враховуватися при формуванні актуальною вартості комунальних послуг, що є дуже гарною новиною, що дозволяє більшості сімей значно знизити суму подібних витрат.


Як оформити субсидію


Для проходження даної процедури необхідно пройти певну послідовність дій. Якщо узагальнювати цей процес, то він полягає в тому, щоб переконати державу в необхідності надання певних пільг на оплату комунальних послуг відповідно до чинної тарифікації. Говорячи більш детально, можна виділити наступні етапи:

  • Збір документації. Дізнатися, що саме повинно входить в необхідний пакет дуже просто, достатньо відвідати офіційний сайт відповідної державної структури. Черпати подібну інформацію доцільно тільки з такого джерела, адже тільки так можливо розраховувати на її актуальність.
  • Звернення до державних органів. Після цього залишається тільки скласти потрібні заява, підкріпивши його всіма наявними документами, віддавши його на розгляд уповноваженої комісії.
  • Очікування результатів. Найчастіше, перші результати подібних запитів вдається дізнатися вже через кілька днів після подачі документів, що досить зручно. При цьому, в залежності від ситуації, розгляд може затягуватися на тижні.

Звичайно ж, можна подумати, що подібний процес дуже простий і займає невелику кількість часу, але, як показує практика, це зовсім не так. Пов'язано це з цілим набором можливих труднощів, які також заслуговують на окремий розгляд.


З якими труднощами можна зіткнутися


Найголовніша полягає в тому, що перевіряючі органи влади можуть запідозрити особа, що претендують на отримання знижки на оплату ком. послуг, в приховуванні своїх реальних доходів, а значить надання неправдивої інформації. Зокрема, це стосується випадків, коли субсідіант здійснює покупку, вартість якої перевищує позначку в 50 тисяч гривень. Це може обґрунтовано розцінюватися як наявність достатнього рівня доходів для самостійної оплати рахунків в повному обсязі.


Також важливо розуміти факт того, що доходи людей, які отримали субсидії, постійно відстежуються через податкові органи. На практиці це означає, що якщо достаток людини, яка отримала знижку, виростає протягом року, то йому можуть відмовити в наданні пільг, незважаючи на інші фактори.


Такий жорсткий відбір обумовлений тим фактом, що на сьогоднішній день знижки на комунальні послуги отримує близько 15 мільйонів чоловік, що значно навантажує як державний, так і місцеві бюджети. Виходячи з цього, щоб гарантовано допомогти нужденним сім'ям, доводиться відсіювати людей, здатних впорається самостійно. Звичайно ж, такий стан речей призводить до постійних судових позовів і розглядів, але вони далеко не завжди дозволяють досягти бажаного результату.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    Дешева іпотека і вигідна розстрочка: реальність чи маркетинговий прийом забудовників?
    Докладніше
    Як подається заява на державну програму «Доступне житло»
    Докладніше
    ukhvalennia-obiekta-v-ekspluatatsiiu-onlain
    Ухвалення об'єкта в експлуатацію онлайн
    Докладніше
    utepliuiemosia-za-rakhunok-derzhavi-shcho-dlia-tsogo-potribno
    Утеплення за рахунок держави: що для цього потрібно
    Докладніше

    Полезные ссылки