АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

ЖЕКи Києва будуть об'єднані в єдине КП

zheki-kieva-budut-obedineny-v-edinoe-kp
1 минута чтения

Відповідно до недавньої ініціативи Київської міської ради, всі існуючі на сьогоднішній день ЖЕКи повинні бути об'єднані в рамках єдиного комунального підприємства. Вважається, що таке рішення дозволить значно підвищити загальну продуктивність і якість їх роботи, яке позитивно відбитися на комфорті проживання всіх мешканців столиці.

Відзначимо, що дане рішення було вже не просто прийнято, але і опубліковано в недавньому номері газети «Хрещатик». Завдяки цьому можна говорити про те, що дана постанова КМДА отримало повністю законну силу. Згідно прийнятого рішення, доведеться зробити глобальну реорганізацію ЖЕКів, яка, в кінцевому підсумку, повинна завершитися з'єднанням в так званий «Центр обслуговування споживачів». Передбачається, що таким чином буде значно спрощено контроль за роботою цієї організації.

Вже зараз проводиться процес створення комісії, яка буде покликана від імені влади міста Київ вести спостереження за практичною реалізацією прийнятого рішення. Згідно з наявною інформацією, в її складу мають увійти представники міської ради, що займаються раніше питаннями організації житлово-комунального господарства. На даний момент не можна точно сказати, скільки часу займе реалізація запланованих змін. Також під великим питанням знаходиться факт їх практичної ефективності, хоча автори змін налаштовані цілком оптимістично.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  rynok-nedvizhimosti-vykhodit-na-novyi-vitok-razvitiia
  Ринок нерухомості виходить на новий виток розвитку
  Докладніше
  novi-normativi-z-budivnitstva-bagatopoverkhivok
  Нові нормативи з будівництва багатоповерхівок
  Докладніше
  pereplanuvannia-odnokimnatnoyi-kvartiri
  Перепланування в однокімнатній квартирі
  Докладніше
  pidzemnii-parking-i-lift
  Поєднання паркінгу з квартирним ліфтом
  Докладніше

  Полезные ссылки