Коли потрібно переоформляти майно? Та хоча б в процесі його покупки або продажу, або ж в процесі оформлення спадщини. Ситуації, пов'язані з переоформленням права власності трапляються з кожним другим чоловіком. При цьому точно так само як і ситуація, пов'язана з оскарженням прийнятого рішення. Варто зазначити, що для переоформлення нерухомості в обов'язковому порядку проводиться процедура реєстрації, обійти яку ніяк не можна.
І так як не всі розуміють, як оформляється право власності, в кінцевому підсумку можуть залишитися ні з чим. Наприклад, одного договору купівлі / продажу буде мало для того, щоб майно належало Вам на всіх правах. Варто відзначити, неправильне оформлення всієї документації призводить до дуже поганих наслідків. І перш ніж починать займатися переоформленням майна потрібно переконатися в тому, що воно має належати саме Вам. І якщо це дійсно так, тоді необхідно внести своє право володіння нерухомістю в спеціальний Держреєстратор, після чого система видасть результат, що підтверджує Ваше право володіти нерухомістю.
Отже, коли потрібно оформляти право на нерухомість:
- через всі будівельні роботи, коли об'єкт потрібно вводити в експлуатацію;
- після судового рішення;
- після того, коли Вам подарували будинок / квартиру і т. д .;
- якщо сам будинок не узаконений, але має всю необхідну технічну документацію.
Сама процедура оформлення права власності дуже непроста, особливо в тих випадках, коли на нерухомість претендує кілька осіб. Слідуючи з цього краще відразу звертатися за допомогою до професіоналів, економлячи свої нерви і час.