АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Як здійснюється введення будівлі в експлуатацію

2 минуты чтения

Сьогодні існує думка, що проходження процедури введення будівлі в експлуатацію - це складний і трудомісткий процес, що вимагає великих витрат як часу, так і сил. В якійсь мірі - це дійсно так, адже для цього доведеться зібрати досить об'ємний пакет документів, пооббивав пороги контролюючих державних органів. На щастя, сьогодні існують компанії, готові взяти на себе всі можливі клопоти, що стосуються введення будівлі в експлуатацію. Потрібно тільки правильно вибрати виконавця і тоді очікуваний результат не змусить себе довго чекати.

Введення в експлуатацію об'єкта капітального будівництва

Природно, що розглядається процедура на всі сто відсотків регулюється законодавчі нормами. З цієї причини він складається з цілого ряду послідовних кроків. Зокрема, здобувачеві доведеться пройти такі етапи:

  • Отримання підтвердження від підрядника, що виконує будівництво, факту завершення будь-яких будівельних робіт. Тобто об'єкт нерухомості повинен бути на сто відсотків завершено.
  • Всі роботи фіксуються у відповідному акті, які також прикріплюється до попереднього документу.
  • Після цього державні представники повинні створити уповноважену комісію, покликану перевірити і засвідчити поточні стан будівлі. Це означає, що експерти зобов'язані особисто перевірити всі інженерні вузли та комунікації будівлі, без будь-яких винятків.

Крім цього, не можна забувати про необхідність мати певний набір документів. Зокрема, це стосується прав на власність земельною ділянкою, де велися будівельні роботи, дозвіл на початок будівництва і так далі. Якщо все зроблено правильно, то в результаті здобувач отримує технічний паспорт на будівлю, якій присвоюється статус введеного в експлуатацію.

 


Коментарі: 0

    Схожі статті

    Чи можна оформити право власності на підвал у багатоквартирному будинку1608533126
    Чи можна оформити право власності на підвал у багатоквартирному будинку
    Докладніше
    pravilne-oformlennia-nerukhomosti
    Правильне оформлення нерухомості
    Докладніше
    shcho-mozhna-i-shcho-ne-mozhna-pitannia-z-pereplanuvannia-kvartiri
    Перепланування квартири, що можна, а що не можна
    Докладніше
    orenda-zhitla-v-peredmisti-shcho-de-i-chomu
    Оренда житла в передмісті: що, де і чому
    Докладніше

    Полезные ссылки