АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Як правильно перепланувати старий приватний будинок

2 минуты чтения

Перепланування старих приватних будинків проводиться дуже часто. Люди прагнуть поліпшити свої житлові умови, розширюючи або просто видозмінюючи житлову площу. Але кожному варто розуміти, що будь-які дії повинні бути законними і заздалегідь мати на те дозвіл. Для цього необхідно підготувати безліч документів, подати їх у відповідні органи і дочекатися схвалення на проведення бажаних робіт.

Після того, як заяву на перепланування будинку буде схвалено, можна починати ремонтні (будівельні) роботи, через які, у разі спроби готовий будинок в експлуатацію.

Отже, з чого почати роботу, пов'язану з переплануванням старого будинку:

 • Отримати дозвіл на бажані зміни

Для цього необхідно зібрати пакет документів, включаючи техпаспорт на будинок, і подати заяву про те, що Ви хочете щось міняти. Через деякий час Ваша заява буде розглянута і органами буде прийнято рішення в схвалення або ж у відмові Вам в діях.

 • Розробити проект

Якщо Ви плануєте змінювати розташування стін (зносити або добудовувати), міняти центральне газо-і водопостачання, опалення, то таке дії вимагають обов'язкового складання проекту.

 • Сама будівельна робота

Враховуйте, що кваліфікованим фахівцям краще відомо безліч нюансів, які не завжди беруться до уваги простими робітниками. А якщо справа стосується конкретних видів робіт, пов'язаних з газовими трубами, наприклад, то їх повинен виконувати виключно фахівець, який має на це повне право.

 • Здати будинок в експлуатацію

Для того щоб отримати заключні паперу на свій «новий» будинок його повинні оглянути експерти, перевіряючи чи правильно виконані всі роботи і чи не буде небезпечно жити в такому приміщенні.

У будь-якому випадку, звернення до фахівця не просто допоможе все правильно зробити, але і буде обов'язковим етапом у всіх роботах, пов'язаних з переплануванням будинку.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  privatizuvati-kimnatu-v-gurtozhitku
  Як приватизувати кімнату в гуртожитку
  Докладніше
  Як вибрати бюро технічної інвентаризації
  Докладніше
  Як оцінити збиток від затоки квартири1627458672
  Як оцінити збиток від затоки квартири
  Докладніше
  iak-pravilno-zdavati-zhitlo-v-orendu
  Як правильно здавати в оренду нерухомість
  Докладніше

  Полезные ссылки