АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (095) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Характеристика об'єкта нерухомості

Характеристика об'єкта нерухомості1608534442
4 минуты чтения

Об'єкт нерухомості - це індивідуальне будова, яке має свої індивідуальні характеристики (якісні і кількісні). Якщо хтось запитує, що таке якісна характеристика об'єкта? - це те, чи відповідає він потребам людей.

Перш ніж керувати якоюсь власністю, потрібно мати наступну інформацію:

 • інформацію про фізичні параметри будівлі та земельної ділянки (необхідно вказувати розміри, площа, а також адресні дані об'єкта);
 • інформацію про майново-правових характеристиках (крім вартості сюди відносять ще й прибутковість від об'єкта);
 • інформацію про навколишнє середовище (транспортна розв'язка, сам клімат і екологія) - це важливий показник, який грає свою вагому роль в будь-якому випадку, будь-то звичайний завод або житловий будинок.

Кожна земельна ділянка має мати свій кадастровий номер, який йому видає земельний комітет. Якщо мова йде про будівлю, то для нього кадастровий номер видається БТІ. І як би там не було, обійтися без такого «номера» просто не можна. Його зажадає кожна відповідна організація.

Різновиду нерухомого майна

 1. Спеціалізоване майно - це те майно, яке підлягає конкретному типу бізнесу. Простими словами, якщо переміщається сам бізнес, то відповідно з ним переміщується і майно. Наприклад, завод з виробництва хімікатів.
 2. Неспеціалізоване майно - будь-які будівлі, які можуть бути зданими в оренду або ж підлягають продажу.
 3. Інвестиційна нерухомість - всі об'єкти, які приносять прибутку від того, що здаються в оренду. Варто зазначити, що таким майном володіє або прагне володіти досить багато людей.
 4. Надлишкове майно - землі, на яких не ведеться бізнес.

Кожен об'єкт нерухомості має свої властивості, і це:

 • корисність об'єкта - це його розмір, планування, сам матеріал конструкції і т. д. Мається на увазі те, наскільки об'єкт буде корисним і чи потрібно буде в ньому щось переробляти. Цей показник дуже важливий у випадку з покупкою об'єкта нерухомості, так як кожен хоче взяти готову будівлю і нічого в ньому не переробляти, хіба що по мінімуму;
 • довговічність об'єкта - до уваги беруться всі використані матеріали конструкцій. Погодьтеся, що якщо купити будинок і знати, що через кілька років його потрібно буде переробляти, то це істотно вплине на його сьогоднішню ціну;
 • індивідуальність об'єкта - для кожного об'єкта властиво мати свої індивідуальні особливості. Для кого-то це не має значення, але для деяких, а таких більшість, цей показник досить вагомий;
 • тенденція щодо зростання в ціні самого об'єкта;
 • потреба в ремонті - чи потребує об'єкт в ремонті, і чи проводилися на ньому певні профілактичні заходи.

До того, об'єкт нерухомості, якщо розглядатися його як майно, може, бути діленим або ж не діленим. У першому випадку, це коли об'єкт спокійно ділиться на частини, при цьому його цілісність повністю зберігається. При цьому, дотримуючись закону, такий об'єкт також можна дізнатись і неподільним.

Не менш важливий момент - цільове використання об'єкта. Дуже уважно варто ставитися до цього пункту, так як, наприклад, на землі, яка призначена для присадибного господарства, не можна нічого будувати.

Отже, будь-які питання щодо нерухомості Ви можете сміливо ставити нашим фахівцям. Точно так само як і те, що ми допоможемо Вам вирішити всі ці питання, видавши весь необхідний пакет документів. При цьому, працюємо ми швидко, враховуючи вимоги своїх клієнтів. Від Вас буде потрібно лише самий мінімум. Наші співробітники висококваліфіковані фахівці, які добре знають свою справу. Великий досвід і грамотний підхід грають на руку як їм самим, так і нашим клієнтам.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  dlia-chego-nuzhen-tekhpasport-na-kvartiru
  Для чого потрібен техпаспорт на квартиру
  Докладніше
  iaki-podatki-potribno-platiti-pri-operatsiiakh-z-nerukhomistiu
  Які податки потрібно платити при операціях з нерухомістю
  Докладніше
  privatizatsiia-kvartiri
  Приватизація квартири 2019
  Докладніше
  vvedennia-v-ekspluatatsiiu-budivli
  Введення в експлуатацію будівлі: особливості та нюанси
  Докладніше

  Полезные ссылки