АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Процедура перепланування квартири

pereplanuvannia-kvartiri
3 минуты чтения

Сьогодні в суспільстві на порядку денному стоїть питання комфорту і затишку у власних оселях. Саме з цієї причини, щоб максимально оптимізувати свою житлову площу, великий відсоток людей вирішуються на твір перепланування будинку або квартири. До того ж, недавні зміни в чинному законодавстві дозволили значно спростити цю процедуру, зробивши її не тільки доступнішою, а й швидкої, що теж досить важливо. При цьому абсолютно не має значення, які саме причини спонукають клієнтів на початок подібної діяльності. У будь-якому випадку, краще заручитися підтримкою кваліфікованого фахівця, який зможе взяти на себе більшу частину різних складнощів, забезпечивши гарантоване досягнення бажаного результату в найкоротші терміни.

Перепланировка квартиры

Особливості перепланування квартири

Почати потрібно з того, що тепер дозволяється проводити перепланування житла без попереднього збору відповідної документації. При цьому не варто плутати даний процес з реконструкцією, адже на неї як раз і потрібно отримання дозволу у уповноважених державних органів. Багато в чому, тому і потрібно звертатися до професіоналів, так як тільки вони можуть підказати такі дрібні нюанси, які роблять колосальний вплив на остаточний результат.

Також варто визначитися з правильністю формулювань. Переплануванням називається процес заміни, перенесення, або ж додаткової установки ряду інженерних систем об'єкта нерухомості, і внесення змін до початкову сітку отворів. Відзначимо, що перейматися збором документів варто тільки в тому випадку, якщо конкретно взятому проекті передбачається дійсно кардинальні зміни житла. Насправді, відповідні зміни були внесені Кабінетом Міністрів ще в 2016 році, але по-справжньому працювати дана норма почала тільки зараз.

Окремо слід уточнити дуже важливий нюанс, який робить перепланування ще більш простий. Полягає він у тому, що тепер власники приватної нерухомості, або ж гуртожитків, які зважилися на внесення певних змін до планування, більше не зобов'язані заново вводити об'єкт в експлуатацію. Фактично, була скасована необхідність проходити ще одну дуже складну і малоприємну бюрократичну процедуру, що займає досить багато часу. Правда, для цього передбачуваний перелік робіт не повинен зачіпати основні інженерні системи. У законодавстві навіть спеціально прописуються критерії, яким має бути слідувати, але це виявилося дуже зручним підмогою при формуванні проектної документації.

Нюанси процесу перепланування

Незважаючи на те, що необхідність в зборі дозволів на проведення даного типу робіт практично повністю відпала, зацікавленому в них особі все ж доведеться замислитися над збором документів, але зовсім іншого штибу. Звичайно ж, мається на увазі створення повноцінного проекту, адже будь-які зміни в початкову планування нерухомості мають досить високий рівень практичної складності. Тому, крім того, що доведеться звертатися до фахівців будівельного ремесла, доведеться в обов'язковому порядку розробити проектну документацію. Тільки так можна добитися бажаного результату, уникнувши різного роду прикрих помилок і прийняття рішення, які потенційно можуть суперечити один одному. Після цього залишається тільки сподіватися на вміння обраних виконавців, але це вже набагато простіше.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  tekhnichnii-pasport-na-trikimnatnu-kvartiru
  Технічний паспорт на трикімнатну квартиру. Частина 1
  Докладніше
  rozdil-domovolodinnia-i-vidilennia-spilnogo-maina-v-naturi
  Розділ нерухомості і виділення майна в натурі
  Докладніше
  zakonna-pereplanuvannia-zhitla
  Законне перепланування житла: як це зробити в 2019
  Докладніше
  iak-uzakoniti-nesanktsionovani-sporudi
  Як узаконити несанкціоновані споруди?
  Докладніше

  Полезные ссылки