АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

У громадських будівлях дозволять проектувати багаторівневі паркінги - Мінрегіон

2 минуты чтения

У громадських будівлях дозволять проектувати багаторівневі паркінги з 1 червня цього року.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

"В Інформаційному бюлетені №2 / 2019 від 28.02.2019 опубліковані нові державні будівельні норми з проектування громадських будівель (ДБН В.2.2-9: 2018« Громадські будівлі та споруди. Основні положення »). Серед іншого, новими нормами допускається проектувати вбудовані, прибудовані та вбудовано-прибудовані підземні автостоянки в громадських будівлях до 5 поверхів і автоматизовані підземні автостоянки до 9 поверхів. Нові норми вступають в дію з 1 червня 2019 року ", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в діючих будівельних нормах громадських будинків немає вимог для проектування багаторівневих паркінгів, вбудованих або прибудованих до цих будівель. Тому паркінги, як правило, проектуються однорівневими.

"У той же час, у багатьох країнах Європи та світу багатоповерхові паркінги є звичайним поширеним явищем і ми також повинні використовувати такі сучасні рішення. Тому при оновленні цього ДБН допустили можливість їх проектування в Україні», - прокоментував Парцхаладзе нові норми на своїй сторінці в Facebook .

Згідно з новими ДБН, допускається проектувати вбудовані, прибудовані або вбудовано-прибудовані підземні автостоянки до громадських будівель з умовною висотою до 50 метрів включно, відповідно до рекомендацій щодо забезпечення протипожежного захисту підземних автостоянок до 5 поверхів включно. А автоматизовані підземні автостоянки - до 9 поверхів включно. При цьому, підземні автостоянки треба забезпечувати ліфтами та підйомниками.

Крім того, в'їзди і виїзди з підземних і підземно-надземних гаражів повинні бути віддалені від вікон житлових будинків і приміщень громадського призначення з постійним перебуванням людей, а також від ділянок шкіл, інтернатів, оздоровчих і дошкільних установ відповідно до вимог СНИП «Планування і забудова територій ».

Як повідомлялося, Державні будівельні норми - обов'язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Інвентаризація земельних ділянок1606212355
  Інвентаризація земельних ділянок
  Докладніше
  Нерухомість. Її незалежна оцінка і весь процес
  Докладніше
  Угоди з нерухомістю
  Докладніше
  iaki-podatki-potribno-platiti-pri-operatsiiakh-z-nerukhomistiu
  Які податки потрібно платити при операціях з нерухомістю
  Докладніше

  Полезные ссылки