АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (095) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Ринок нерухомості виходить на новий виток розвитку

rynok-nedvizhimosti-vykhodit-na-novyi-vitok-razvitiia
4 минуты чтения

Сьогодні можна з упевненістю констатувати, що ринок нерухомості за останні роки отримав величезний поштовх до розвитку, отримавши величезну кількість зацікавлених інвесторів. Крім того, не можна пройти повз постійно зростаючого попиту, адже навіть молоді сім'ї бажають отримати в свою власність окрему квартиру. Звичайно ж, існує чітка цінова градація, але в кожному її сегменті завжди знаходиться зацікавлена ​​особа, готове здійснити покупку.

Через це серед забудовників відзначається постійне наростання конкуренції, яка неминуче призводить до постійного поліпшення якості послуг, що надаються. Наприклад, за рахунок цього постійно вводяться все більш високі стандарти якості, які змушують використовувати на практиці найрізноманітніші сучасні технологічні рішення, покликані значно поліпшити якість зданих в експлуатацію об'єктів.

Дивно, але сучасні тенденції ринку буквально примушують забудовників орієнтуватися на найбільш приватних покупців, а саме цілі сім'ї. Завдяки цьому велика увага приділяється благоустрою яка докладає території, що оптимізується для комфортного проводження часу з дітьми. Також це залишає відбиток на планувальних рішеннях в самих квартирах.

Особливості сучасного ринку нерухомості

В цілому, минулий рік може цілком заслужене вважатися успішним і плідним для всієї будівельної галузі нашої країни. Зробити такий висновок можна виходячи з безлічі чинників, але ось лише деякі з них:

 • Різноманітність. Сьогодні по всій столиці ведеться безліч будівельних робіт, але виділити дійсно повторюються і явно типові проекти досить складно. Це говорить про те, що кожен з них є індивідуальною розробкою, створюваної з великою увагою до деталей.
 • Технологічність. Переважна більшість забудовників прагнуть реалізувати в своїх будинках сучасні технологічні напрацювання, здатні значно поліпшити якість життя мешканців, а також зробити об'єкт нерухомості максимально довговічним і надійним.
 • Масовість. Як уже згадувалося, будівництво ведеться повсюдно, адже конкуренція серед компаній, що надають нерухомість на продаж, стає дедалі більше.
 • Затребуваність. Всі ці зусилля не проходять даром, адже аудиторія потенційних і фактичних покупців квартир постійно зростає.

Без перебільшень варто сказати, що вже сьогодні багато українських новобудови мало чим поступаються своїм європейським аналогам в питаннях енергозбереження, польоту концептуальної думки, а також архітектурної цінності. Останній момент досить важливий, тому що він говорить про те, що індустрія прагнути уникнути правил радянської типової забудови, поступово переймаючи досвід і практику західних колег. Швидше за все, це призведе до ще більшого поліпшення обстановки на ринку.

Чого чекає сучасний покупець

Безумовно, за останні кілька років українські покупці стали більш зрілими і знаючими, чого саме вони хочуть від житла, що купується. Насправді, визначеність деяких позицій значно спростила роботу проектувальникам, адже їм залишається тільки задовольняти періодично мінливі смаки і запити більшості.

Важливо відзначити, що квартира, ось уже як кілька років, не розглядається в якості тимчасового місця для ночівлі. Тепер кожна людина звертає увагу на те, чи буде йому комфортно проживати в тому чи іншому районі, звертаючи увагу на благоустрій, фактичне розташування, транспортну розв'язку і так далі. Крім іншого, зазначається увагу до якості конструктивного виконання житла. Якщо воно виконано не на належному рівні, то продати більшість квартир буде практично неможливо. З іншого боку, якісні об'єкти дозволяють розраховувати на те, що перші мешканці дадуть об'єкту необхідну рекламу, залучаючи зацікавлених осіб. Як то кажуть, попит породжує пропозицію, отож з цими двома показниками на сучасному українському ринку все в повному порядку, в чому можна легко переконається, просто подивившись на всі боки.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  kupivlia-vtorinnogo-zhitla
  Купівля вторинного житла
  Докладніше
  zmini-v-kompensatsiyi-subsidii-dlia-naselennia
  Зміни в компенсації субсидій для населення
  Докладніше
  Експерти обговорили проект закону про нову систему отримання дозволу на будівництво
  Докладніше
  Оформлення спадщини на земельну ділянку
  Докладніше

  Полезные ссылки