АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Що таке БТІ?

3 минуты чтения

Перш ніж провести хоч якусь угоду, пов'язану з нерухомістю, потрібно підготувати всі необхідні документи. І кожній людині, що вирішив, наприклад, продати квартиру доведеться зіткнутися з такою організацією як БТІ.

На щастя, починаючи з 2013 року, завдяки новій українській реформі можна звертатися не тільки в державне БТІ, а й в приватне. Відкриття останніх установ, як раз і почалося з року дії реформи, що зробило будь-які дії з нерухомістю доступнішими і спрощеними. Багато з нас пом'ятий то, як їм доводилося довго возиться з документами, оформляючи їх в державному БТІ.

На відкритому засіданні, де брали участі державні і приватні БТІ було прийнято рішення про дозвіл наддають приватним БТІ точно такі ж права, що і державним. І це зіграло величезну роль як для самих приватних організацій, так і для людей.

Приватні БТІ надають такі послуги:

 1. Займаються підготовкою, оформленням документації до початку і завершення всіх будівельних робіт. Мається на увазі сам проект будівництва, паспорт, декларація про те що будівельні роботи вже закінчені, техпаспорт і т. Д. Іншими словами - приватна БТІ, точно так само як державне керується нормативною базою у відповідність з законами.
 2. Оформляє перепланування і реконструкцію. Це досить важливим момент, адже діючи без дозволу, змінюючи щось в своїй квартирі або будинку без попереднього схвалення (реєстрації) таким чином, можна обмежити свої права як власника.
 3. Видача, оформлення різних документів, пов'язаних з правом власності на землю, на будь-яку нерухомість, будь вона житлової чи ні.
 4. Технічна експертиза. Це важливий етап для завершення всіх перерахованих вище пунктів.
 5. Оцінка об'єкта з подальшою видачею довідки про його стан, приналежності і т. Д.

У чому ж переваги приватних БТІ над державними:

 1. Приватна контора має відмінну мотивацію, і стимул діяти швидко і якісно. Вся справа в тому, що від цього буде залежати їх заробіток і авторитет. Тому, приватні БТІ прагнуть зробити все максимально швидко і так, щоб їх клієнт залишився задоволений результатом.
 2. Приватні БТІ конкурують між собою, що грає на руку самим клієнтам. Адже тоді вони можуть пропонувати більш прийнятні ціни, а сам сервіс буде на висоті. І знову ж таки, будь-яку справу буде просуватися в кілька разів швидше, ніж у державній організації.
 3. Укладається договір, що виступає страховкою для самого клієнта. У такому договорі буде зазначено вид роботи, вартість і термін її виконання. Якщо щось пішло не так як вказано в контракті, то клієнт має право на компенсацію збитку.
 4. Швидкість і простота процедури. Приватні БТІ завжди підлаштовуються під свого клієнта на відміну від державного, де клієнту потрібно догодити співробітнику, щоб він швидше просував справу.

Швидкість і якість, з урахуванням всіх побажань клієнта у відповідність з законом - це основні принципи роботи приватних БТІ.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  otsenka-doli-v-kvartire
  Оцінка частки в квартирі (кімнати або частини)
  Докладніше
  Як встановити межі земельної ділянки1644303311
  Як встановити межі земельної ділянки
  Докладніше
  privatizuvati-kimnatu-v-gurtozhitku
  Як приватизувати кімнату в гуртожитку
  Докладніше
  individualne-proektuvannia-zamiskikh-budinkiv
  Особливості індивідуального проектування заміських будинків
  Докладніше

  Полезные ссылки