АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (095) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Довідка про відсутність будови

Довідка про відсутність будови1622020330
2 минуты чтения

Така довідка як відсутність будови на ділянці землі є офіційним документом, який підтверджує статус конкретної земельної ділянки. Безліч ситуацій можуть бути пов'язані з необхідністю оформляти такого роду документ. Наприклад, банальна продаж або купівля ділянки землі.

Що дає документ і коли він потрібен

Будь-які дії з землею будуть законними та офіційними. Така довідка виготовляється, дотримуючись всіх правил і законів України. Тому, всі відомості, занесені в документ, будуть мати юридичну силу. Таким чином, будь-яка операція з землею буде правомірною, не порушуючи прав третьої особи, яке, як показує практика, може бути тим самим власником будівлі на земельній ділянці.

Де і ким видається довідка

Довідка про відсутність будови видається юридичними органами або ж органами, що надають подібного роду оціночні послуги. При цьому, організація може бути як державної, так і приватної. Варто зазначити, що приватні БТІ куди швидше видадуть довідку, з мінімальним Вашим залученням. Для цього Вам необхідно подати разом зі своєю заявою документ, що підтверджує Ваше право на землю, техпаспорт і або паспорт з ідентифікаційним кодом, якщо Ви фізична особа, або ж виписку про реєстрацію, якщо Ви є юридичною особою.

Після цього, експерт робить виїзд на сам об'єкт, що підлягає оцінки і оглядає його. Все це він повинен задокументувати, вказавши, є дли будова на земельній ділянці і яке саме або ж відсутня. В кінцевому підсумку Ви отримуєте потрібну довідку і можете робити зі своєю ділянкою що завгодно - продавати, здавати в оренду, будувати на щось і т. Д.

Наша компанія - це фахівці, які знають свою справу. Ми працюємо швидко, з індивідуальним підходом до кожного клієнта!


Коментарі: 0

  Схожі статті

  razreshenie-na-stroitelstvo
  В Україні буде більше будівельних робіт, виконуваних без дозволу
  Докладніше
  Техпаспорт на дачний будинок1636960139
  Технічна документація на дачний будинок
  Докладніше
  Інформаційна довідка, навіщо і кому вона потрібна1636960361
  Інформаційна довідка, навіщо і кому вона потрібна
  Докладніше
  tekhpasport-i-iogo-termin-pridatnosti
  Техпаспорт і його термін придатності
  Докладніше

  Полезные ссылки