АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Система розумний будинок в квартирі

sistema-rozumnii-budinok-u-vashii-kvartiri
4 минуты чтения

оли до нас звертаються із замовленням на дизайн інтер'єра, то часто просять зробити в квартирі систему розумний будинок. Ми не маємо нічого проти, але відразу попереджаємо своїх клієнтів, що реалізовувати такий проект краще разом з ремонтними роботами. Тому що знадобитися капітальна переробка комунікацій. До того ж оригінальні системи розумного будинку з повним комплексом обладнання та програмного забезпечення стоять хороших грошей, тому що гідних вітчизняних аналогів поки не існує.

Якщо ці аргументи для вас не є приводом відмовитися від своєї ідеї, то ми швидко і якість проведемо для вас розробку дизайн проекту. А для тих, хто не розраховував на такий розвиток подій ми хочемо запропонувати альтернативу у вигляді облаштування вашої квартири різними «розумними» приладами. При правильному підході ви зможете зробити своє житло дуже сучасним, комфортним, безпечним і економним, що і є головними критеріями «розумних» будинків.

Як зробити в квартирі розумний будинок

Ідея полягає в тому, щоб не витрачати гроші на капітальний ремонт, і придбання дорогої побутової техніки і програмного забезпечення. Ми будемо використовувати досягнення сучасної промисловості у виробництві сантехніки, електричних приладів, освітлювальних приладів і т.п. для того, щоб реалізувати систему розумний будинок в квартирі з мінімумом витрат.

Щоб ваша квартира могла претендувати на статус «розумної», спробуйте наступні апгрейди:

  1. Економні змішувачі - спеціальні насадки значно зменшують споживання води за рахунок спеціальних насадок. Насадка дробить струмінь і виходить, що ви миєте або миєтеся під сильним напором і широкої струменем, яка насправді складається з декількох маленьких. Така економія буде не зайвою в світлі постійного підвищення комунальних тарифів. Крім цього можна придбати змішувачі з технологією аерації, але ми рекомендуємо в першу чергу встановити додаткові фільтри для очищення води. Така покупка буде цілком логічною тому розумний будинок це не тільки автоматизації, а й створення умов для турботи про власне здоров'я.
  2. Термостати - якщо ви будете встановлювати теплу підлогу будь-якого типу, то на такі системи в обов'язковому порядку йдуть термостати для регулювання їх нагрівання. Але оснастить даними приладами можна радіатори опалення, бойлер та інші прилади, де використовується нагрів. Так ви точно не будете переплачувати за опалення і гарячу воду, тому що регулятори будуть автоматично підтримувати задану температуру.
  3. Регулятори освітлення - вони можуть продаватися окремо або йти в комплекті до освітлювальних приладів. Такий регулятор виконує дві функції, по-перше, дозволяє використовувати різні способи включення, наприклад на звук, з пульта, або реагуючи на рух. По-друге, з його допомогою можна управляти інтенсивністю освітлення, щоб не переплачувати за електроенергію. До речі можна налаштувати автоматичне регулювання, щоб інтенсивність штучного освітлення підбудовувалася в залежності від рівня природного освітлення.
  4. Стабілізатор напруги - на вході електричної проводки в квартиру встановіть такий стабілізатор для захисту вашої побутової техніки та іншої електроніки. Пристрій згладить перепади напруги, а при аварійній ситуації заздалегідь відключить подачу електрики, щоб ваша техніка не вийшла з ладу.
  5. Wi-Fi розетка - така розетка коштує недешево, але вона себе повністю окуповує. З її допомогою можна встановлювати таймер на відключення електроприладів, а також вести облік споживання по кожній розетці, щоб планувати заходи щодо економії.
  6. HD камера - не вимагає проводів і накопичувачів, це просто невелике непомітне пристрій, який веде зйомку і передає дані на хмарне сховище в режимі реального часу. Така камера дозволить вам проконтролювати роботу найманих працівників, простежити за дітьми, ну або поспостерігати за поведінкою ваших домашніх тварин.

Щоб керувати цими пристроями, за винятком змішувача, звичайно, ви можете придбати універсальний пульт або закачати на свій смартфон або планшет безкоштовний додаток.

І на закінчення ще один корисну пораду. Таймери і можливість управління через інтернет на таких «розумних» пристроях можна і потрібно використовувати для симулювання вашої присутності, коли вас немає вдома. Такі прості прийоми це дієвий спосіб захистити ваше майно під час тривалої відсутності.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    iak-oformiti-pravo-vlasnosti-na-kvartiru
    Порядок оформлення права власності на квартиру
    Докладніше
    Як знайти експерта з оцінки нерухомості
    Докладніше
    poradi-z-orendi-ofisu
    Як правильно орендувати офіс
    Докладніше
    parkovka-u-dvori-bagatokvartirnogo-budinku
    Паркувальні місця у дворах багатоквартирних будинків
    Докладніше

    Полезные ссылки