АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Технічний паспорт на трикімнатну квартиру. Частина 2

tekhpasport-na-trikimnatnu-kvartiru
2 минуты чтения

Фактично, документ покликаний надати максимально повну інформацію про житло, відбивши всі можливі характеристики. Зокрема, це стосується площі, параметрів окремо взятих приміщень, використовуваного набору матеріалів, товщини стін і перегородок, використовуваного набору комунікацій і так далі. Підкреслимо, що будь-які зміни в спочатку внесену інформацію повинні вноситься в максимально стислі терміни.

Що входить в техпаспорт трикімнатного житла

Документом, в якому зібрані всі характеристики житла, в даному випадку трикімнатної квартири, є спеціальний технічний паспорт. Він є необхідною частиною будь-яких договорів і маніпуляцій з нерухомістю, без будь-яких винятків із цього правила. При цьому його виготовленням мають право займатися виключно кваліфіковані фахівці, що володіють достатнім рівнем кваліфікації, а також певним набором устаткування.

Саме з цієї причини розглянута послуга, що надається державними і приватними БТІ, постійно користується величезною популярністю серед клієнтів. Обумовлено це великою кількістю чинників, але найголовніший полягає в необхідності легалізувати зміни, внесені в конструктивне виконання квартири в ході ремонтних робіт, реконструкції і так далі.

Коли може знадобитися технічний паспорт

Як показує практика, провести легальну операцію продажу нерухомості без техпаспорта просто неможливо. При цьому наявність цього документа, в оригінальному вигляді, потрібно і в багатьох інших випадках. Ось лише деякі з них:

 • При проведенні процедури перереєстрації майна.
 • Для оформлення кредитних зобов'язань перед банківськими структурами.
 • В ході проведення процедури розподілу майна між його фактичними власниками.
 • Для отримання прав на вступ в спадок.
 • Проведення приватизації певного об'єкта нерухомості.

Важливо підкреслити, що спочатку техпаспорт для багатоквартирних будинків повинен надаватися забудовником. Після цього мешканці, точніше фактичні власники, отримують право вносити деякі зміни в планування квартири, виконувати ремонтні роботи і так далі. Єдиний обов'язковий нюанс полягає в тому, що всі зміни доведеться обов'язково відображати в даний документ, запрошуючи для цих цілей фахівців.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Довідка про відсутність будови1622020330
  Довідка про відсутність будови
  Докладніше
  Самостійне будівництво. Як його узаконити в Україні
  Докладніше
  podatok-na-nerukhomist-shcho-novogo-i-skilki-platiti
  Податок на нерухомість: що нового і скільки платити
  Докладніше
  protsedura-zmini-statusu-nezhitlovogo-primishchennia
  Процедура зміни статусу нежитлового приміщення
  Докладніше

  Полезные ссылки