АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Тераса на даху багатоквартирного будинку та інші ідеї з облаштування

sad-na-dakhu-budinku
4 минуты чтения

Якщо ви живете в багатоквартирному будинку і не знаєте, де в цьому «мурашнику» знайти собі місце для відпочинку або роботи, то спробуйте звернути увагу на дах. У нас, вона, як правило, закрита на замок і не використовуються зовсім, хіба що іноді туди виходять власники встановлених антен, якщо пропав сигнал. Але, по-перше, доступ на дах отримати дуже просто, особливо якщо ви співвласник будинку (маєте в ньому квартиру). По-друге, ера антен йде в минуле за рахунок кабельного телебачення і вільного місця там додалося. По-третє, маючи ідею з облаштування даху, ви легко знайдете підтримку у інших мешканців, адже це означає розширення спільної власності і що важливіше приведення даху в нормальний стан.

Тому не бійтеся пробувати свої сили в облаштуванні даху, до того ж все це можна оформити по закону, в чому наша компанія вам обов'язково допоможе. А поки давайте поговоримо про ідеї, які можна реалізувати.

Що можна побудувати на даху

Якщо пошукати ідеї для таких проектів в мережі, то найпопулярнішим з них в нашій країні є тераса на даху багатоквартирного будинку. У неї є свої конкурентні переваги, тому реалізація не вимагає великих фінансових вкладень, а знайти однодумців дуже просто. Вашими помічниками гарантовано стане більшість жителів 2-3 останніх поверхів.

Але можна пошукати більш ретельно і виявиться, що в усьому світі простір дахів використовують куди ефективніше:

 1. Зимовий сад - ідея облаштувати зимовий сад на даху багатоквартирного будинку пішла недалеко від тераси, але має свої плюси. Така надбудова буде доступна круглий рік, адже у неї є свій дах і стіни, а значить, дощ і сильний вітер не стануть вам на заваді. Такий сад стане місцем не тільки для відпочинку, але і для роботи. Адже більшість з нас беруть роботу додому і роблять її на домашньому комп'ютері. Так може, варто втекти з квартири, де відволікає побут, в прекрасний сад на даху, звідки відкривається вид на багатомільйонне місто.
 2. Ферма - якщо у вас є сад на даху, то чому б не переобладнати його в невелику ферму з вирощування власної зелені і овочів? Такі ферми повсюдно облаштовуються в Китаї, спочатку проект почали з метою озеленення міст і очищення повітря, але тепер це додаткові робочі місця і непоганий заробіток.
 3. Ресторан - якщо не можете орендувати приміщення для ресторану на вулиці, то зверніть увагу на даху розташованих на ній будинків. Кожне пристойне заклад повинен мати свою родзинку і таке розташування стане вашою ключовою особливістю. Такий проект складно організувати, ідея ресторану на даху повинна спочатку сподобатися мешканцям будинку, варто продумати, як гості будуть потрапляти наверх (не водити ж їх по горищах в пошуках люка), будуть висунуті серйозні вимоги по техніці безпеки. Але все це можна подолати, а як стимул подивіться, наскільки успішні такі проекти за кордоном.
 4. Кінотеатр - зараз знову з'явилася мода на літні відкриті кінотеатри, але у великому місті знайти для нього майданчик завдання не з легких. Але якщо піднятися трохи вище, то з'являється чудова можливість облаштувати відкритий кінозал на даху. Так, ви не зможете працювати в погану погоду, але таких днів у теплу пору року не так вже й багато. Перший такий кінотеатр відкрили в Лондоні, зараз в столиці Великобританії ціла мережа подібних закладів, а бізнес ідея активно поширюється по всьому світу. Крім того Кіноточка може бути не тільки комерційним проектом, але і простим доповненням до тераси.

Це далеко не всі можливі ідеї, просто ми привели найпопулярніші варіанти того, що можна будувати на даху багатоквартирного будинку.

Якщо ви зважитеся на реалізацію подібного проекту, то зверніться до нас за допомогою в отриманні дозволу на будівництво і реконструкцію. Без легалізації вам точно не обійтися, а ми маємо досвід в проектуванні і погодження самих незвичайних будівель.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Як робиться проект на цільове призначення землі1630391995
  Як робиться проект на цільове призначення землі
  Докладніше
  Як легалізувати прибудову до будинку
  Докладніше
  rekonstruktsiia-komertsiinoyi-nerukhomosti
  Як проводиться реконструкція комерційної нерухомості
  Докладніше
  pravilna-organizatsiia-prostoru-v-interieri
  Як правильно організувати простір
  Докладніше

  Полезные ссылки