АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Експертна оцінка квартири

Експертна оцінка квартири1606212861
4 минуты чтения

Квартира на сьогоднішній день одне з найбільш, так би мовити, хороших володінь, які хтось хоче купити, а хтось хоче продати. При цьому в обох випадках питання пов'язане з грошима, і якщо покупець хоче витратити мінімальну їх кількості, то продавець прагнути заробити якомога більше, що цілком зрозумілий факт. І якщо на грунті цього виникає суперечка між покупцем і продавцем, то послуга експертної оцінки квартири буде як ніколи доречною. Але що ж собою являє ця процедура? І як саме вона проводиться? Дана стаття розставить всі крапки над «і» і допоможе Вам зважитися з необхідністю проведення такої процедури. До того ж, варто відзначити, що покупка або продаж квартири не єдиний випадок, коли потрібно щоб її оцінив експерт. Ну що ж, приступимо ...

Під експортної оцінкою квартири мають на увазі певну юридичну процедуру, через яку буде позначена актуальна вартість квартири. При цьому, відбувається така процедура згідно з усіма встановленими законами України.

Звіт проведення експертної оцінки складається письмово, що робить його важливим документом в подальших діях, пов'язаних з Вашою квартирою. При цьому, сам документ це далеко не одна сторінка, де докладно розписано про сам об'єкт, про методи проведення оцінки із зазначенням реальної вартість житла. Сам документ складається грамотно і професійно, з фотододаток, картами і планом.

В яких випадках проводять оцінку квартири

У більшості випадків експертна оцінка квартири потрібно в тих випадках, коли її хочуть продати або ж купити. При цьому, зацікавленими будуть обидві сторони, як продавець, так і покупець. Також така процедура замовляється у випадку з податком, для банківського звіту у випадку з кредитом і т. Д. Простими словами, оцінити вартість квартири потрібно для:

 • оформлення купівлі-продажу;
 • можливості отримати спадок або оформити квартиру як дарування, або ж оформити її під заставу;
 • можливості обміняти квартиру, здати в оренду;
 • приватизувати;
 • створення шлюбних контрактів;
 • створення різних договорів, наприклад, страховки, пред'яви в суді, розділу майна і т. д.

Хто проводить експертну оцінку квартир в Україні

Для проведення такої процедури як експертна оцінка квартири потрібно мати відповідне кваліфіковане свідоцтво або сертифікат. У будь-якому випадку це не проста людина з вулиці, а справжній висококваліфікований фахівець, який має на свою діяльність всі права.

Що може вплинути на вартість квартири

 • Місце розташування квартири (центр, околиця).
 • Інфраструктура, прилегла до об'єкта нерухомості. Ціна на квартиру залежить від цих чинників. Магазини, зупинка, заводи, парк і т. Д. - все це безпосередньо впливає на складання ціни на квартиру.
 • Тип будинку - важливо новобуд чи хрущовська споруда. Враховується все, матеріал стін, перекриття тощо.
 • Ліфт і домофон - якщо домофон не настільки важливо, то квартира на 9 поверсі в будинку, де немає ліфта, точно впаде в ціні.

Як би там не було, а звернення до нас за допомогою оцінити Вашу квартиру буде дуже вірним для Вас рішенням. Ми постараємося зробити все максимально швидко і максимально вигідно для замовника, при цьому діємо виключно виходячи із законів України. З нашою допомогою Ви заощадите свій час, та й що тут говорити, свої нерви. Від Вас ми вимагатимемо мінімум, взявши все в свої руки і видавши вже заключний документ, де буде все вказано. Ми намагаємося врахувати всі вимоги свого клієнта, і як показує практика, питання оцінки квартири не єдиний, який ми допомагаємо вирішити. Тому, звертайтеся, ми будемо раді співпраці!


Коментарі: 0

  Схожі статті

  tekhnichnii-pasport-bagatokvartirnogo-budinku
  Відмінності техпаспорта на багатоквартирний житловий будинок
  Докладніше
  Як встановити межі земельної ділянки1644303311
  Як встановити межі земельної ділянки
  Докладніше
  podil-spilnogo-maina-i-vidil-chastki-v-naturi
  Поділ спільного майна і виділ частки
  Докладніше
  Кому точно знадобляться послуги архітектора
  Докладніше

  Полезные ссылки