АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Як виділити частку в неприватизованій квартирі?

3 минуты чтения

В останні роки, сімей що розводяться ставати все більше і більше. І розділ майна в таких випадках варто гострим питанням, особливо якщо справа стосується не стільки того майна, яке купувалося подружжям проживаючи разом, а самої житлової площі. З приватизованим житлом особливих проблем немає, чого не скажеш про неприватизованих квартирах.

Приватизація потрібна для того, щоб майно, що належить державі, по праву належало його власнику. Після чого власнику житла належить право на нього, і він може проводити з ним будь-які дії.

Якщо не було складено шлюбного контракту, діючи в рамках закону всі що подружжя, будучи в шлюбі придбали, буде поділятися між ними обома в рівних частинах.

Чи можна розділяти неприватизовану житлоплощу?

Дотримуючись законів, які не приватизована квартира належить державі і згідно із законом розділяти її або здійснювати з нею будь-які інші дії ніхто, крім самої держави не може. Але, як часто зустрічається, люди живуть на таких площах роками і якщо потрібно здійснювати розділ такого житла, то робиться це, тільки дотримуючись судовому порядку.

Але і тут є свої нюанси, коли рішення суду буде виключно таким, що розділити кожному з подружжя його частина квартири не буде можливим. Тоді судом пропонується подружжю жити разом кожному на своїй території і платити порівну всі комунальні рахунки. Наприклад, у випадку з 3-кімнатної квартирою кожен з подружжя має право використовувати по одній кімнаті. Третя кімната, кухня та санвузли піддаються загальному користуванню.

Другий варіант, запропонований судом, коли спільне проживання неможливо такий: хтось із подружжя залишається жити в квартирі, другого доведеться виселятися з подальшою випискою з неї. Але тільки в такому випадку виплачується компенсація (грошова) тому, хто з'їжджає.

Третьою варіант - хтось живе в квартирі, а хтось отримує, наприклад, автотранспорт. Але буває так, що це не влаштовує одного з подружжя, то пропонується другого виплатити компенсацію в різницю між автомобілем і самої житлоплощею.

Виходячи з цього, приватизація квартири дає можливість ділити її більш простими методами. Цей продажу є обмін і т. Д.

На що потрібно звертати увагу

Коли відбувається приватизація житла, в цьому процесі мають бути задіяні всі члени сім'ї. В іншому випадку приватизація житла лише на одного члена сім'ї говорить про те, що право на неї належить виключно йому. Точно так само як і придбана квартира одним з членів подружжя до спільного офіційного шлюбу.

Навіть діти, якщо житлоплоща належить їхнім батькам або одному з них, які не беруть жодної участі в розподілі майна. У тих випадках, якщо батьки включали дітей в приватизацію житла, то ті мають в ній свою частину, яка буде недоторканною в процесі розділу житла між самими батьками. Тому батькам, з ким буде дитина, належить право на його частину житлоплощі.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    Орендні ставки в ТЦ Києва будуть зростати протягом року
    Докладніше
    skasuvannia-deklaratsiyi-pro-pochatok-budivnitstva
    Декларації про початок будівництва скасують
    Докладніше
    pereplanuvannia-odnokimnatnoyi-kvartiri
    Перепланування в однокімнатній квартирі
    Докладніше
    Дії при втраті документів на нерухомість
    Докладніше

    Полезные ссылки