АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Що собою являє послуга виділу або розділу

2 минуты чтения

Виділ або розділ - це послуга, яку застосовують для виведення цілого будинку або його частини з власності, що належить кільком власникам, які мають рівні права на нього або в різних його частинах.

І для того, щоб скласти такий документ, потрібно врахувати наступне:

 • Поточний власник не повинен мати жодних обмежень щодо даного майна, наприклад, відкритого судового спору.
 • Інша володіє цим майном особа може отримати право власності.
 • Завірити в нотаріуса письмову згоду всіх співвласників на проведенні процедури виділу або розділу. При цьому врахуйте, що всі дані повинні відповідати даним, узятим з держреєстру.
 • Об'єкт не має ніяких самовільних будов, а всі будівлі на ньому зареєстровані за всіма правилами і відповідають всім зазначеним в їх паспорті даними.
 • Проведення інвентаризації фахівцем, ретельний огляд об'єкта та оформлення нового техпаспорта.
 • У разі, якщо не всі співвласники згодні з виділом або розділом власності, ми будемо запрошувати їх на переговори, де спробуємо ретельно роз'яснити всі плюси цієї процедури.

Наша компанія зможе допомогти Вам вирішити будь-які питання і будь-які труднощі, пов'язані з виділом або розділом, може дати будь-який висновок на всіх законних правах. Звернення до нас має цілий ряд своїх переваг, і це:

 • в порівнянні з державними службами, ми більш зацікавлені у схваленні всіх виконаних нами процедур місцевою владою і в держреєстрі з першого разу. Чому? Та хоча б тому, що на всі свої послуги ми попередньо складаємо договір і переробляти його нам просто і не вигідно, і немає часу;
 • кожен наш клієнт отримає індивідуальний підхід, і всі його вимоги будуть враховані на всі 100%. Таким чином, Ви позбудетеся від тривалих черг, Вам буде призначено певне, заздалегідь обумовлений час, за яким Вас і приймуть. Ви зможете все уточнити, обговорити і почати співпрацювати з нами на взаємовигідних умовах;
 • якщо врахувати весь той час, який доводиться витрачати на отримання висновку власними силами, ціна наших послуг Вам здадуться зовсім дріб'язкової;
 • крім того, що ми повністю готуємо всі необхідні документи, ми їх також повністю стверджуємо у всіх державних інстанціях.

Отже, висновок можна зробити лише один - заощаджуйте свої сили, нерви і час і зверніться до нас за допомогою. Ми раді кожному нашому клієнту і обіцяємо допомогти йому навіть в найважчих питаннях!


Коментарі: 0

  Схожі статті

  iak-vidnoviti-zagubleni-dokumenti
  Як відновити загублені документи на об'єкти нерухомості?
  Докладніше
  privatne-bti-kiyiv
  Приватне БТІ Київ. Чому приватники обходять державні БТІ
  Докладніше
  sposobi-ta-perevagi-ugodi-obminu-kvartiri
  Два способи, як можна обміняти квартиру
  Докладніше
  otsiniuvach-nerukhomosti
  Оцінювач нерухомості: хто він, друг чи ворог?
  Докладніше

  Полезные ссылки