АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (095) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Як оцінити збиток від затоки квартири

Як оцінити збиток від затоки квартири1627458672
2 минуты чтения

Як показує практика, найчастішими збитками, завданими квартирах, буде не що інше, як їх затоку сусідами. При цьому, що цікаво, холодна вода не так руйнівник, в порівнянні з гарячою, яка руйнує меблі, її оббивку і будь-які інші предмети. Хоча для паркету, будь-яка вода - це вже «все». Що робити? Починати ремонт! Але хто за нього повинен платити? І чому господарі затопленої квартири повинні страждати?

Як би там не було, а вода зі стелі ллється і перше що можна зробити в цій ситуації - це припинити паніку і швидко вимкнути електрику, опустивши рубильник. Якщо сусіди будинку, їм потрібно негайно повідомити, що вони Вас топлять, самим же викликати будь-яку аварійну службу (ЖЕК, ОСББ). В ході всього цього потрібно задокументувати всі події, сфотографувавши їх і знявши відео. Після того як до Вас приїдуть зі служби наполягайте на складанні акта, докладно описуючи в ньому всі завдані збитки. Саме зараз дуже важливо нічого не пропустити. Знайте, що навіть якщо на наступний день наслідки потопу проявляються з новою силою, на них складається додатковий акт.

А тепер найважливіше - обговорюємо все це з винуватцями потопу. Якщо вони згодні прийняти свою провину і оплатити весь ремонт, тоді Вам крупно повезло. Якщо ж ні - Вам просто не обійтися без незалежного експерта, який дасть свій висновок, в якості вагомого аргументу в суді.

Як працює експерт

Експерт оцінює завдані збитки максимально уточнюючи всі необхідні на нього витрати у фінансовому плані. В результаті він видає документ, який Ви повинні показати винним потопу. Вони мають лише 3 дні, щоб вирішити це питання, не доводячи його до суду. В іншому випадку Ви маєте право звернутися до суду, надаючи їм всі докази, включаючи акти, складені ЖЕКом і незалежним експертом.

Чому варто звертатися за допомогою до незалежних експертів

На відміну від ЖЕКу, наприклад, експерти в акті вказують абсолютно весь збиток, а не тільки самі пошкоджені стіни і т. п. Це дуже важливо, тому що іноді меблі варто куди дорожче в порівнянні зі штукатуркою стіни і її покриття фарбою або шпалерами.

Виходячи з цього, якщо у Вас склалася така неприємна ситуація, виправити її з максимальною користю для себе можна лише, звернувшись за допомогою до незалежного експерта. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам вирішити будь-яке завдання, не затягуючи з видачею акту.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Що таке архітектурне проектування
  Докладніше
  uzgodzhennia-vkhidnoyi-grupi-nezhitlovogo-primishchennia
  Що таке вхідна група і як її узгодити
  Докладніше
  iak-oformiti-zemliu-u-vlasnist-u-spadok
  Як оформити спадщину на землю
  Докладніше
  Для чого проводять експертну оцінку нерухомого майна1627458154
  Для чого проводять експертну оцінку нерухомого майна
  Докладніше

  Полезные ссылки