АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Недоліки квартири на першому поверсі

3 минуты чтения

Купити квартиру для більшості людей справа серйозна, що не любляче поспіху. Адже, як часто буває, збирають люди гроші на своє власне житло дуже довго і кожному хочеться не розчаруватися в своєму ж виборі в майбутньому.

І якщо прислухатися до всіх потенційних покупців, то вибір площі, що знаходиться на перших поверхах розглядається в останню чергу. Аргументів цим фактом є досить багато:

 • Найближче до підвалу - а це загрожує наявністю гризунів і комах.
 • Вся комунікація знаходиться в підвалі. І, як часто буває, особливо в старих будинках підвали знаходяться в жалюгідному стані. Виходячи з цього, вічно протікають труби і вода в підвалі загрожує вогкістю і цвіллю в самій квартирі.
 • Мало світла. Так як найчастіше за вікнами перших поверхів знаходяться дерева, різні побудови або просто сусідні будинки, то природне світло мало надходить в саме приміщення.
 • Вікна квартири. Тут багато своїх нюансів: потрібні решітки, жалюзі, та й просто якісні вікна, щоб не було чутно вуличного шуму. Все це можна вирішити, але для багатьох це додаткова витрата грошей.
 • Вид з вікон. Мало де зустрінеш красивий вид з вікна квартири першого поверху. А для багатьох це теж має значення.
 • У зимовий період дуже холодно. Цей фактор залежить від того самого підвалу і його стану. Якщо там волога, і він не опалюється, як слід, то відповідно і в квартирі буде холодно. Часто можна почути вираз мешканців першого поверху, що «тягне з підвалу». І це не просто так.

Але як би там не було, кожна палиця має два кінці. Так і в цьому питанні, щодо квартир, що знаходяться на перших поверхах не все так погано як, здається на перший погляд.

Переваги квартир, розташованих на перших поверхах:

 • Дешевше в ціні в порівнянні з, вище знаходяться квартирами. Навіть якщо в квартирі все ідеально, підвал в ідеальному стані і вид з вікна виходить на парк, покупець коливається з рішенням покупки такої площі, аргументуючи це тим, що вона знаходиться саме на першому поверсі.
 • Не потрібно платити комуналку за користуванням ліфтом. Та й сам факт, що немає необхідності їм користуватися виключає ймовірність як мінімум застрягти в ньому, багатьом здається приємним.
 • Мінімум сусідів. Як часто буває, багато сусідів скаржаться на гучний тупіт дітей, на їх гучні гри і т. Д. Те, що сусідів немає хоча б знизу - це вже величезний плюс, і то для всіх.
 • Якщо жителі верхніх поверхів постійно скаржаться на нестерпну спеку в літній час, то той, хто живе на поверхах нижче, її може і не помітити.
 • Можливість розширення своєї житлової площі за допомогою добудов. Цією можливістю користується багато людей, що мають квартири на перших поверхах. І варто зазначити, що це дуже приваблива ідея.
 • У випадку з евакуацією, мешканцям перших поверхів не варто хвилюватися.
 • Оформлення квартири, як нежитлового фонду і можливість її здачі як офісного приміщення, що приносить непоганий прибуток.

Виходячи з усього перерахованого вище, вибір житла завжди залишається за покупцем. І саме йому потрібно самому вирішувати, виходячи з власних уподобань, а не з думки оточуючих що вибрати. Адже не у всіх будинках погані підвали і ростуть дерева за вікном.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  timchasovi-stoianki-na-trotuarakh
  В Україні буде заборонено розробляти проекти тимчасових стоянок на тротуарах
  Докладніше
  Вибір приватного БТІ
  Докладніше
  Оформлення спадщини на земельну ділянку
  Докладніше
  v-ukrayini-startuie-budivnitstvo-avtomatichnikh-bagatopoverkhovikh-parkingiv
  В Україні стартує будівництво автоматичних багатоповерхових паркінгів
  Докладніше

  Полезные ссылки