АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Оформлення будівельного паспорта

oformlennia-budivelnogo-pasporta
3 минуты чтения

Безумовно, перед безпосереднім початком будівельних робіт необхідно пройти відповідну процедуру збору документації. Тільки після цього, згідно з нормами чинного законодавства, можна давати старт будівництву, незалежно від його розмірів, особливостей проекту та інших факторів. В першу чергу, щоб у контролюючих державних органів не було до Вас ніяких претензій, варто почати з отримання стройпаспортва. В даному документі викладається різна важлива інформація про об'єкт будівництва. Наприклад, це стосується вихідних даних для проектування, детальний процес реалізації проекту та інша супутня документація.

Важливо розуміти, що для більшості об'єктів нерухомості подібна документація є обов'язковою. Йдеться про різного роду квартирах, приватних будинках, гаражів, будівель цивільного призначення і так далі. Якщо розглядати некапітальні споруди, то тоді без цього документа можна обійтися, залишившись при цьому в рамках актуальних законодавчих норм, що діють на території нашої країни. Відзначимо, що для проходження процедури оформлення будівельного паспорта доведеться дотримуватися не тільки Державні будівельні норми (ДБН), а й брати до уваги планування суміжних ділянку, садових товариств і так далі.

 

Як отримати стройпаспорт

В першу чергу, експерти настійно рекомендують звернутися за допомогою до фахівців, які візьмуть на себе більшу частину процедурних труднощів, пов'язаних зі збором документів і іншими нюансами. Щонайменше, залучення професіонала дозволить позбутися від великої кількості різних помилок, здатних значно ускладнити і пролонгувати отримання паспорта на нерухомість. У будь-якому випадку, для отримання бажаного результату доведеться надати наступні папери:

 • Правильне складена заява, в якому регламентується запит на отримання стройпаспорта.
 • Документи, що підтверджують факт перебування в ролі власника об'єкта нерухомості, або ж, довіреність на представлення інтересів іншої особи.
 • Попередній план забудови, що складається з схематичного розташування будинку, меж об'єкта і так далі.

Якщо говорити про терміни, які проходять з моменту подачі документів до отримання паспорта, то його оформлення повинне займати десять робочих днів. Пов'язано це з тим, що кожен окремо взятий проект проходить ретельну процедуру перевірки, покликану виявити найменші невідповідності і протиріччя. З цієї причини, щоб не отримати відмову, потрібно з максимальною ретельність поставитися до збору і створення проектної документації.

Особливості проходження процедури оформлення стройпаспорта в столиці

Насправді, немає великої різниці в отриманні даного документа в Києві або будь-якому іншому місті нашої країни. Пов'язано це з ідентичними законодавчими нормами. Дійсно ж процедурні відмінності можна розглядати в наявності великої кількості як приватних, так і державних установ, що дозволяють отримати даний паспорт на будівництво. Фактично, приватні компанії пропонують зробити все за свого замовника, надавши йому тільки кінцевий результат своєї діяльності. Насправді, з урахуванням ритму життя сучасної людини, це досить непоганий варіант, що дозволяє повністю позбавити себе від необхідності займатися паперовою тяганиною. Тому не варто соромитися звертатися до професіоналів, навпаки, адже вони ведуть свою діяльність саме для Вас.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Інформаційна довідка, навіщо і кому вона потрібна1636960361
  Інформаційна довідка, навіщо і кому вона потрібна
  Докладніше
  iaki-podatki-potribno-platiti-pri-operatsiiakh-z-nerukhomistiu
  Які податки потрібно платити при операціях з нерухомістю
  Докладніше
  Угоди з нерухомістю
  Докладніше
  groshova-otsinka-vartosti-zemelnoyi-dilianki
  Грошова оцінка вартості земельної ділянки
  Докладніше

  Полезные ссылки