АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Особливості, пов'язані з квартирним переоформленням

4 минуты чтения

Для того, щоб отримати по праву квартиру, слідуючи законодавству потрібно пройти безліч процедур, пов'язаних з отриманням права на власність. Все це відбувається в встановлених законом порядках. В іншому випадку, якщо все не узаконити, то будь-які, абсолютно будь-які подальші роботи з квартирою провести буде просто неможливим.

Як узаконити квартиру безпечно і надійно

Оформление квартиры

Відмовлятися від процедури узаконення або відтягувати цей процес в довгий ящик не те що ні рекомендується, а просто не можна. Адже навіть якщо людина має документ, що підтверджує купівлю-продаж цієї квартири - він не є її власником. Тому можна як мінімум бути не в силах з нею щось зробити, а як максимум, що ще гірше - потрапити в руки до шахраїв, які все типу «законно» зроблять і квартира вже виявиться їх власністю.

Ще до 2013 р перш ніж вступити в повне право на квартиру, потрібно було реєструвати своє нерухоме майно в БТІ. Тепер же, реєстрація права на власність відбувається в спеціальній системі Укрдержреєстру. Зайнятися цією процедурою може державний реєстратор або будь-який нотаріус, який оформляє операції пов'язані з нерухомістю. Слідуючи з цього можна сказати, що процедура з оформлення такого права трохи стала простіше.

Для того щоб оформити власність потрібно надати для нотаріального представника або ж держреєстратору такі документи:

  • що підтверджують особу та ід. код;
  • документи, що дозволяють оформляти таке права (договори купівлі / продажу, дарчу, документи на спадщину);
  • технічний паспорт квартири та її оцінка експертом.

Як зареєструвати право на квартирну власність в новому будинку

Все залежить від того яка категорія житлової площі і які вимоги до нього пред'являються з приводу документації. Якщо це нова квартира, то потрібно буде пред'явити наступні документи:

  • паспорт і ід. код;
  • документ, який підтвердить придбання квартири;
  • якщо споруда квартири була від пайових внесків, то необхідно надати довідку від кооперативу;
  • технічний паспорт на квартиру.

Можна займатися самостійно усім збором документації, щоб отримати право на власність, якщо пройти процедуру, пов'язану з реєстрацією в Держреєстрі. Але можна звернутися за допомогою до фахівця, який працює в спеціалізованій компанії. Це істотно заощадить час, а іноді і нерви.

Якщо надається пакет документації, то потрібно ще подати документи від компанії-забудовника. А саме:

  • документ, що підтверджує права на земельну ділянку;
  • документ, що підтверджує здачу будинку в експлуатацію;
  • документ, що підтверджує присвоєння адреси;
  • документ зі списком інвесторів, як майбутніх мешканців будинку.

Після прийняття всіх документів і збору спеціальної комісії, об'єкт нерухомості повинен оглянути інженер. Він все переміряє і звіряє з тими даними, які вказані в технічному паспорті об'єкта.

Після такої процедури потрібно звернутися в службу реєстрації. Всю документацію потрібно подати в Центр, наддають адміністративні послуги, де і буде оформлено право на квартирну власність в спеціальному реєстрі майнових прав.

Допомога професіоналів - запорука і гарантія позитивних результатів

Оформити право на власність простій людині, віддаленому від усіляких юридичних понять не так легко і швидко як би йому цього хотілося б. Але згідно закону можна цю справу довірити професіоналам, які мають всі права на таку діяльність. Фахівці такої компанії добре розбираються абсолютно у всіх тонкощах законодавства з приводу оформлення квартирного права власності. Вони все грамотно і досить швидко зроблять, а людина-замовник заощадить свої сили, час і нерви, як часто буває. Все що потрібно від замовника, так це укладення договору з самою компанією-виконавцем. А далі все зроблять юристи, а клієнтові залишиться забрати лише свій готовий пакет документів.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    elitne-zhitlo
    Дослідження показали, що передмісті столиці критично мало елітного житла
    Докладніше
    В Україні будівельна галузь за рік зросла на 4%
    Докладніше
    oformlennia-dokumentiv-na-zemelnu-dilianku
    Оформлення документів на земельну ділянку
    Докладніше
    Податки при купівлі-продажу нерухомості комерційного характеру в Україні
    Докладніше

    Полезные ссылки