АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Порядок проведення технічної інвентаризації: основні вимоги

tekhnichna-inventarizatsiia
3 минуты чтения

Почати треба з самого визначення даної процедури. Техніка інвентаризації - це комплекс необхідних вимірювань на об'єкті нерухомості, призначених точно встановити його склад, площа та об'єм, а також дати оцінку поточному технічному стану. Звичайно, проводити подібні дії лише представники профільних організацій, що мають сертифікати на проведення цих робіт та спеціальним набором високоточного обладнання. За цією причиною не варто витрачати час і сили на спроби справитися з нею самостійно. Більш правильним рішенням стане негайне звернення до професіоналів, що дозволить заощадити дуже багато часу і сил.

Техническая инвентаризация в Киеве

 

Далеко не всі знають, коли потрібно провести інвентаризацію нерухомості. Зачасту, замовити таку послугу приходится в наступних випадках:

 • Іменно ця процедура проводиться перед безпосередньою здачею нерухомості в експлуатацію, або її передачі замовнику. Це дозволяє додатково переконатися в повній відповідності з початковим проектом.
 • Інвентаризація проводиться в рамках проведення державної реєстрації нерухомого майна, що вимагає надання максимально повної інформації про конкретно взяте об'єкт.
 • Рассматриваемая процедура абсолютно необхідна перед продажем нерухомості, адже тільки такий потенційний споживач зможе скласти з неї об'єктивну думку.

Додатково відмітимо, що об'єкти, які вимагають проведення інвентаризації технічного стану, чітко фіксуються у відповідних законодавчих нормах. В Зокрема, в цей перелік, з якими легко може ознайомитися будь-який бажаючий, входить усадки, будинки, промислові та громадські споруди, окремі кімнати, штучні споруди, об'єкти інфраструктури і так далі.

Примітно, що завдяки недавньому зміні законодавства, проведення подібних процедур стало дозволено представникам приватних компаній, що мають розпорядження про подібні роботи. Виходячи з цього, більше не потрібно звертатися виключно до державних органів технічного інвентаризації, адже аналогічні послуги надають незалежні організації.

Процедура проведення технічного інвентаризації

Для початку потенційному замовнику необхідно пред'явити заявку, після чого будуть призначені особи, які будуть задіяні в проведенні процедури технічної інвентаризації. Після цього уповноважені фахівці приїжджають на об'єкт і починають ретельну перевірку всіх конструктивних елементів, починаючи з вентиляційних систем і закінчуючи станом основ і перекриттів. Крім того, у формуруемый звіт вносяться і різноманітні прилеглі споруди, якщо мова йде про справжній будинок.

Потім настає найскладніший етап, що вимагає від виконавців великої уваги і докладності. Йдеться про фактичні вимірах нерухомості, адже саме на їх основі формується інформація про площі та обсягів будівництва. На основі всіх зібраних даних складається детальний звіт, а також актуальний технічний паспорт, який передається власнику. Окремо можна замовити написання цільових довідок, що відображають стан, або ж розміри, конкретних кімнат, конструктивних вузлів і так далі. Що стосується часу проходження всіх етапів, то, якщо заручитися підтримкою професіоналів, навряд чи це займе більше одного дня. При цьому важливо враховувати розміри об'єкта, а також кількість інформації, яку належить обробити.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  iak-uzakoniti-nesanktsionovani-sporudi
  Як узаконити несанкціоновані споруди?
  Докладніше
  Оновлена «Технологічна картка видачі дозволу на виконання будівельних робіт»
  Докладніше
  analiz-mekhanizmu-tekhnichnogo-obstezhennia-nerukhomosti
  Аналіз механізму технічного обстеження і введення в експлуатацію об'єктів, побудованих без дозвільних документів
  Докладніше
  Перепланування квартири в Україні і яких правил треба дотримуватися
  Докладніше

  Полезные ссылки