АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Проведення інвентаризації нерухомості

inventarizatsiia-nerukhomosti
2 минуты чтения

На сьогоднішній день подібні послуги пропонуються як державними, так і приватними компаніями. При цьому їх безпосереднє якість мало чим відрізняється, з цієї причини вибір конкретного виконавця повністю залежить від власних уподобань замовника. Відзначимо, що без проведення розглянутих робіт неможливо зайнятися оформленням технічного паспорта на нерухомість, а значить вона залишається затребуваною на постійній основі.

Різновиди інвентаризації нерухомості

Помилково буде вважати, що у такій великій послузі немає додаткових різновидів. Кожен клієнт профільної фірми має можливість самостійно вибрати один із напрямів співпраці в даному напрямку, а саме:

 • Позапланова інвентаризація. Це означає, що послуга ініціюється самим власником нерухомості задля вирішення якихось власних цілей і завдань.
 • Первинна перевірка. Така робота спрямована на облік нових змін, які були здійснені в ході ремонтних робіт, реконструкції і так далі.
 • Планова. Такою діяльністю займаються офіційні бюро технічної інвентаризації. Подібна діяльність спрямована на виявлення та засвідчення неправомірних змін в конструктивному виконанні, або ж планування, нерухомості.

Підкреслимо, що вся зібрана інформація повинна бути оформлена в окремий документ, а саме технічний паспорт. Природно, всі внесені в нього дані повинні відображати реальний стан речей. В іншому випадку, якщо в подальшому будуть виявлені певні невідповідності, на власника нерухомості можуть бути накладені штрафні санкції різного ступеня тяжкості.

Для чого потрібна інвентаризація нерухомості

Фактично, дана послуга рано чи пізно може знадобитися абсолютно всім власником квартир, приватних будинків та іншої нерухомості. Наприклад, без неї не обійтися в ході попереднього створення проекту по перепланування, адже тільки вона здатна легалізувати подібні дії. Також вона замовляється в ситуаціях, коли виникає необхідність отримати права власності на певний об'єкт, зробити його капітальний ремонт і так далі. Більш того, навіть деякі нотаріальні дії стають неможливими без попередньої інвентаризації нерухомості.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  iaki-podatki-potribno-platiti-pri-operatsiiakh-z-nerukhomistiu
  Які податки потрібно платити при операціях з нерухомістю
  Докладніше
  Перепланування квартири і її узаконення1612164530
  Перепланування квартири і її узаконення
  Докладніше
  oformlennia-budivelnogo-pasporta
  Оформлення будівельного паспорта
  Докладніше
  Загальна (часткова) власність на нерухомість
  Докладніше

  Полезные ссылки