АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Весь процес оформлення землі

3 минуты чтения

Присвоєння спеціального номера (кадастрового) для ділянки землі

Кадастровим номером називаються спеціальні порядкові цифри, які потрібні для того, щоб можна було ідентифікувати ділянки. Отримувати такий номер на свою ділянку потрібно в кадастр, де ділянка буде реєструватися. Зберігатися він (номер) буде стільки, скільки буде існувати сама ділянка. Найважливішим моментом тут є внесення такого номера в базу (електронна система).

Раніше, а саме до квітня місяця 2002 року, такий номер був не обов'язковий. Але тепер без нього не можна буде проводити якісь дії з ділянкою, будь-то його продаж або ж банальні будівельні роботи. Подарувати або оформити спадщину на ділянку також не вийде без такого номера.

Виходячи з Земельного кодексу, ділянка повинна використовуватися лише за своїм цільовим призначенням. Будь-які інші протизаконні дії призведуть до того, що власник може втратити своєї ділянки. Тому, потрібно діяти відповідно до закону і в разі необхідності зміни цільового призначення землі, його потрібно змінювати.

Зміна призначення ділянок землі

Для того, щоб внести зміни до цільових призначення всієї ділянки або якийсь його частини потрібно подати всі необхідні документи до відповідної установи за місцем прописки ділянки. Для цього необхідно зняти і подати копії: паспорт з ідентифікаційним кодом, свідоцтво про реєстрацію та довідку з органів статистики, у випадку з юридичною особою, правовстановлюючий документ.

Також, в своїй заяві необхідно чітко пояснити причини зміни призначення. І після розглядання заяви і повної подачі всього необхідного пакету документів, буде прийнято рішення про дозвіл на зміну призначення чи ні.

Як приватизувати земельну ділянку або пай під власним будинком або ж гаражем

Перш ніж почати займатися приватизацією ділянки, необхідно з'ясувати той факт, чи знаходиться сам ділянку у використанні тієї людини, яка хоче його приватизувати чи ні. Як показує практика, найчастіше приватизують ділянки власники того чи іншого приміщення.

Для цього необхідно подати заяву з усіма потрібними документами. Це і буде першим етапом в приватизації. Далі буде прийматися рішення про дозвіл цієї самої приватизації або про відмову. Третім етапом в приватизації землі, в разі схвалення заяви, буде виготовлятися вся технічна документація, а саме буде отримано акт про приватизацію земельної ділянки.

Як об'єднати або розділити земельну ділянку

Все частіше і частіше зустрічаються випадки в необхідності розділу або ж об'єднання ділянок. Для цього процесу необхідно, перш за все, оформити все у відповідність до законодавства, а саме подавати всі необхідні документи і отримати дозвіл розділяти або об'єднувати ділянки.

Якщо це роз'єднання, то новий об'єкт отримає в кадастр свій окремий номер.

Як встановити або відновити кордон на ділянці землі

Такий процес необхідний, щоб землевласник чітко знав свої кордони землеволодіння. Для цього необхідно подати заяву до відповідного органу. Після чого прийде виконавець такої роботи і чітко все пропише в спеціальному каталозі координат поворотних точок кордону даної ділянки, а також запис необхідно внести в спеціальну пояснювальну записку.

Як би там не було, все, що б не робилося з будинком, земельною ділянкою має відповідати Закону, не порушуючи його. Є спеціальні люди, які добре розбираються у всіх таких питаннях і, звертаючись до них за допомогою, людина зможе отримати все, що йому потрібно в цих справах.


Коментарі: 0

    Схожі статті

    Експертна оцінка нерухомого майна1616235499
    Експертна оцінка нерухомого майна
    Докладніше
    protsedura-zmini-tsilovogo-priznachennia-zemli
    Як змінити цільове призначення земельної ділянки
    Докладніше
    navishcho-potriben-perekhid-zhitlovogo-fondu-v-nezhitlovii
    Навіщо потрібен перехід житлового фонду в нежитловий?
    Докладніше
    kak-sdelat-tekhnicheskii-pasport-na-dom
    Процедура оформлення техпаспорта
    Докладніше

    Полезные ссылки