АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Введення в експлуатацію будівлі: особливості та нюанси

vvedennia-v-ekspluatatsiiu-budivli
2 минуты чтения

Кожній сучасній людині може знадобиться послуги по введенню в експлуатацію об'єкта нерухомості. Щоб дотримати всі нюанси процедуру доведеться докласти чимало зусиль, впоравшись з великою кількістю різних завдань. В ідеалі, слід звернутися за допомогою до фахівців в цьому питанні. Таке рішення допоможе позбутися від більшості труднощів. Проте потрібно обов'язково знати всі особливості і етапи процедури, щоб мати можливість контролювати її. Даний матеріал допоможе Вам розібратися у всіх її тонкощах.

Почати потрібно з того, що складність введення в експлуатації знаходиться в прямій залежності від конкретно взятого об'єкта. Незважаючи на це, будь-яка нерухомість зобов'язана пройти через процедуру введення в експлуатацію, адже тільки після неї вона зможе функціонувати в нормальному режимі. Зокрема, це дозволить легально підключитися до централізованих комунікаційних систем.

Особливості здачі будинку в експлуатацію

Для того, щоб отримати бажаний результат, необхідно виконати певну послідовність дій. Виглядає вона наступним чином:

 • Першим кроком йде отримання будівельного паспорта. У ньому прописується дозвіл на початок забудови конкретно взятої ділянки землі. Без цього документа спорудження вважатиметься самостроєм¸ а значить перебуває поза полем чинного законодавства.
 • Після цього необхідно подати відповідну заяву в архітектурно-художнє управління. Воно потрібне для того, щоб повідомити даний орган про фактичний початок будівельних робіт.
 • Потім проводиться повна технічна інвентаризація об'єкта. Звичайно ж, таку місію варто довірити кваліфікованим співробітникам БТІ. Перед початком вимірів упевніться, що виконавець має сертифікатом, що підтверджує його компетентність.
 • Наступним етапом йде повторне звернення до архітектурно-художнє управління, тільки на цей раз його метою є декларування введення збудованого об'єкта нерухомості в експлуатацію.
 • У кінці замовник отримує на руки свідоцтво, що гарантують право власності на об'єкт, який вводився в експлуатацію.

Все, на цьому процес узаконення будь-якого будівництва завершується. Подібна послідовність дій актуальна для діючих в країні законодавчих норм, хоча вони і можуть з часом коригуватися.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  Як узаконити дачу1612164103
  Як узаконити дачу
  Докладніше
  Самостійне будівництво. Як його узаконити в Україні
  Докладніше
  zakonna-pereplanuvannia-zhitla
  Законне перепланування житла: як це зробити в 2019
  Докладніше
  Перепланування квартири в Україні і яких правил треба дотримуватися
  Докладніше

  Полезные ссылки