АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Як створити сучасний інтер'єр

pravila-stvorennia-suchasnogo-interieru
4 минуты чтения

Одним з напрямків діяльності нашого проектного бюро є дизайн інтер'єрів, тому сьогодні ми хочемо поговорити на тему, як створити сучасний інтер'єр.

Мова піде не про конкретний дизайнерському стилі і його канонах, а про те, як створити оригінальний, практичний і в той же час затишний інтер'єр у своїй квартирі. Підходять ці рішення, як для первинного, так і для вторинного ринку житла. Хоча перший варіант кращий, за рахунок більш широких можливостей перепланування.

Експериментуйте

Сьогодні ніхто не вимагає дотримуватися жорсткі рамки одного з дизайнерських стилів, будь-то лофт, класицизм, хай-тек, ампір і т.д. Експерименти з перетином стилів навпаки вітаються, головне робити це правильно. По-перше, не використовуйте відразу все. Візьміть за основу один із стилів, наприклад, лофт, і розбавте інтер'єр декоративними елементами властивими бароко або ампіру.

По-друге, безпрограшним варіантом є поєднання двох основних кольорів, ті ж червоне і чорне, або біле і чорне. Зараз популярністю користуються двоколірні інтер'єри, в яких переважає світло-сіра гамма.

По-третє, застосовуйте можливості сучасних технологій ремонту та оздоблення. Такі елементи як фотошпалери, наливні підлоги з 3D ефектом, багаторівневі стелі і ін.

Оптимізуйте простір

Від стилю переходимо до планування простору. Ми не будемо розглядати питання перепланування в цій статті, тому що вона залежить від конкретного об'єкта. Але щоб ваш інтер'єр вийшов комфортним, дотримуйтесь цих рекомендацій.

  • Максимально економте вільне місце. По можливості відмовтеся від орних дверей, не намагайтеся змусити всі меблями, особливо громіздкою, віддайте перевагу вбудовуваної побутової техніки. Є і більш цікаві варіанти, наприклад, в дитячій для однієї дитини ліжко піднімається на другий ярус, а під нею залишається місце для ігор або робоча зона.
  • Продумайте систему зберігання речей. Основна кількість речей поміститься в шафи, головне їх правильно розставити. Але також зараз можна вибрати меблі, яка має приховані відділення для речей. Відмінним рішенням буде облаштувати нішу для зберігання під стелею.
  • Розділіть кімнати на функціональні зони. Зараз, наприклад, мало кому вдається не брати роботу додому, а кабінет у вигляді робочого столу відокремленого хоча б шторкою це куди краще, ніж просто ноутбук на колінах на дивані.

І ще одна важлива деталь, коли плануєте простір, робіть це під конкретних членів своєї сім'ї, з огляду на їх фізичну форму, звички, способи проведення часу і т.д.

Прийоми зонування

Про те, як поділити квартиру на функціональні зони варто поговорити окремо. Використовуйте наступні прийоми зонування:

  1. Розстановка меблів, найпростіший і практичний метод, який не вимагає особливої ​​підготовки. Наприклад, правильно розташований диван розділить зал на зону прийому гостей і зону відпочинку. Або робоча поверхня кухонного столу позначить зони готування і прийому їжі. Часто використовують перегородки у вигляді стіни з наскрізними полицями, так можна відокремити приходжу або кабінет.
  2. Стаціонарні перегородки на третину висоти приміщення. Часто застосовують у ванних кімнатах, особливо в суміщених санвузлах. У житлових приміщеннях такою перегородкою можна відокремити спальню від основного приміщення квартири. Таке рішення затребуване в квартирах студіях.
  3. Штори, можна вішати не тільки на вікна, а карниз не обов'язково буде прямим, по необхідності використовуйте закруглені форми. Щільними шторами можна відокремити спальну зону, або закрити приєднаної до кімнаті лоджію, на якій облаштовано робочий кабінет.
  4. Елементи декору та оздоблення. Щоб розділити приміщення на кілька зон можна позначити їх декоративними колонами, фальшбалкой або різними оздоблювальними матеріалами. Класичним є прийом, коли зона їдальні і кухні розділені лінією стику двох підлогових покриттів, наприклад паркетна дошка і плитка. Такий поділ не обов'язково має йти по підлозі, стіни і стеля також можуть бути розділені. А щоб підсилити цей ефект, де доречно роблять невеликий подіум.

Знайти приклади застосування цих та інших прийомів зонування простору не складе труднощів. Головне заздалегідь продумати, на які частини буде поділена кожна кімната, і підібрати відповідне рішення.
 


Коментарі: 0

    Схожі статті

    vvedennia-v-ekspluatatsiiu-samovilnoyi-budovi
    Порядок введення в експлуатацію самобуду
    Докладніше
    tsnap-kiyiv
    Як працюють центри надання адміністративних послуг Києва
    Докладніше
    osoblivosti-oformlennia-tekhnichnogo-pasporta
    Нюанси оформлення технічного паспорта в БТІ
    Докладніше
    shcho-mozhna-buduvati-bez-dozvolu-na-budivnitstvo
    Що можна будувати без дозволу на будівництво
    Докладніше

    Полезные ссылки