АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Які будівництва пройдуть через перевірку ДАБІ в 2018 році

proverka-stroek-v-gasi
1 минута чтения

Згідно з інформацією, доступною з відкритих джерел, цього року планується провести близько 4 тисяч перевірок різних будівельних об'єктів. Всі вони будуть проведені уповноваженими представниками державних перевіряючих структур. Зокрема, мова йде про Держ арх-буд інспекції України. Такі дані були опубліковані на офіційному сайті, в спеціальному розділі, де вказуються всі плановані заходи. При цьому там вказуються перевірки, в яких братимуть участь не тільки представники головного офісу, але і регіональних відділень.

проверка строек в ГАСИ

Відзначаються, що всі будівельні майданчики будуть перевірені на предмет відповідності всім актуальним нормативним вимогам. Дані заходи проводяться в рамках контролю за дотриманням вимог, прописаних в нормативної документації та чинному законодавстві. Будь-які виявлені невідповідності будуть каратися грошовими штрафами та іншими штрафними санкціями.

При цьому підкреслюється, що головне завдання перевірок полягає не в тому, щоб виявити ваду будівельного майданчика, а в тому, щоб запобігти будь-яким, навіть найнезначніші порушення. Пов'язано це з тим, що в будівництві не може бути дрібниць, а значить найменше невідповідність може призвести до досить серйозних наслідків. Також вважається, що проведення такої масштабної перевірки залучить інвесторів.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  iak-uzakoniti-pribudovu-do-privatnogo-budinku
  Як узаконити прибудову до приватного будинку
  Докладніше
  razreshenie-na-stroitelstvo
  В Україні буде більше будівельних робіт, виконуваних без дозволу
  Докладніше
  tekhnichnii-pasport-na-trikimnatnu-kvartiru
  Технічний паспорт на трикімнатну квартиру. Частина 1
  Докладніше
  tekhpasport-na-trikimnatnu-kvartiru
  Технічний паспорт на трикімнатну квартиру. Частина 2
  Докладніше

  Полезные ссылки