АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Архітектор

+38 (073) 595-14-14

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter
ua

Земельный спор

Земельна суперечка1606211656
4 минуты чтения

Земля на сьогоднішній день дуже в ціні. І ті, хто володіє нею, вважається частково щасливчиком, тому що земельну ділянку можна продати, іноді навіть дуже вигідно, здати в оренду або ж побудувати на ньому все що завгодно. У зв'язку з цим, одним з найбільш часто зустрічаються питань, за якими люди звертаються до фахівців, будуть якраз земельні спори, включаючи і суперечки кордонів землі. І дивуватися тут нема чому, так як земля на сьогоднішній день високо цінується, що стає причиною сміття між родичами чи сусідами. І не було б так сумно якби не те, що найчастіше родичі посваряться, а сусіди стануть самими, що ні їсти справжніми ворогами. Тому, краще всього відразу звернутися за допомогою до фахівців і діяти виключно в рамках закону, так би мовити по справедливості. Варто відзначити, що саме фахівці найкраще знають, що до чого і з чого саме варто починати.

Отже, найбільш часто зустрічаються суперечки щодо землі:

 • для позначення меж ділянки землі - часто суперечка виникає між сусідами, які ніяк не можуть поділити землі, межующіе один з одним;
 • для приватизації ділянки землі - того, що все знають про землі, яка по праву повинна належати саме Вам, мало, потрібно, щоб це було документально підтверджено;
 • для встановлення або, навпаки, для скасування обмежень на земельну ділянку;
 • для можливого вирішення проблем, пов'язаних із землею;
 • у випадку з самозахопленням ділянки і необхідність його звільнення - випадків, пов'язаних із самозахопленням землі не так вже й мало, що і призводить до того, що потрібно звільнити земельну ділянку від тих, хто самовільно ним керує;
 • для встановлення прав власності на земельну ділянку - маючи документальне тому підтвердження Ви будете мати всі права на землю і відповідно можливість робити з нею все, що Вам до вподоби,
  якщо необхідно оскаржити рішення, прийняте держорганами;
 • якщо в договір щодо земельної ділянки потрібно внести якісь зміни;
 • у випадках зі змінами сервітуту.

Звернення до нас за допомогою допоможе Вам вирішити наступні питання земельного спору

 1. Отримати повну консультацію з усіх питань, пов'язаних із землею. Іноді, земельний спір не єдиний питання, що цікавить наших клієнтів. Співпрацюючи з нами, ми із задоволенням проконсультуємо Вас у всіх інших питаннях.
 2. Отримати правовий супровід щодо судового врегулювання земельних спорів.
 3. Ми самі підготуємо весь необхідний пакет документів потрібний для задіяння в земельних спорах. Це позбавить Вас від тривалих черг в коридорах всіх організацій, які Вам доведеться відвідувати, вирішуючи свої питання.
 4. Ми забезпечуємо повний захист своїх клієнтів в суді в процесі розглядання земельних суперечок. Це важливий момент, тому що, наслідуючи практику, суперечки, пов'язані з землею, дуже часто закінчуються судовим розглядом.
 5. Ми в силі вирішити будь-яку земельну суперечку, наскільки б складним він не був. У наших інтересах вирішити всі Ваші питання, та як від цього залежить і наша репутація.

Наші фахівці, це грамотні висококваліфіковані адвокати, які ретельно вивчать справу, включаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином, Ваша справа буде повністю розглянуто та будуть прийматися певні заходи. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо допомогти йому в будь-якому питанні. При цьому, часто, вирішуючи одне питання, пов'язане із земельною ділянкою, нам вдається вирішити ряд сполучних питань, що грає на руку, перш за все, нашого клієнта. Звернувшись до нас за допомогою, Ви не пошкодуєте. До того ж, наші фахівці знають всі закони, вони компетентні в будь-яких питаннях, пов'язаних із землею і відразу знають, як їх вирішити. У той час Ви витрачаєте свій час і сили на більш потрібну справу. Ми ж цінуємо кожного свого клієнта і працюємо на всю, щоб він був задоволений результатом.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  vidilennia-chastki-v-privatnomu-budinku-v-naturi
  Виділення частки в приватному будинку в натурі
  Докладніше
  z-chogo-pochati-budivnitstvo-zamiskogo-budinku
  З чого почати будівництво заміського будинку
  Докладніше
  iak-pravilno-zdavati-zhitlo-v-orendu
  Як правильно здавати в оренду нерухомість
  Докладніше
  pravilne-planuvannia-kvartiri
  Правильне планування квартири
  Докладніше

  Полезные ссылки