АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ

Адміністратор

+38(095)595-13-13+38(097)595-13-13

м. Київ

вул. Ревуцького 18, оф. 73

Розташування на сайті
facebookgoogle-plustwitter

Грошова оцінка вартості земельної ділянки

groshova-otsinka-vartosti-zemelnoyi-dilianki
3 минуты чтения

Одного разу Вілл Роджерс сказав свою знамениту фразу про землю, яка в перекладі звучить приблизно так: «купуйте землю - її вже більше не виробляють». Саме в такому формулюванні він відповідав на питання про те, яким саме чином слід примножувати і зберігати грошові кошти. І в поточній ситуації українці якраз шукають способи як мінімум до збереження власних заощаджень. Це й не дивно з огляду на постійну політичну нестабільність в країні і різні проблеми внутрішнього характеру. Як би там не було, на сьогоднішній день, люди активно вкладають в землю і поряд з цим з'являється послуга оцінки земельної ділянки, в разі компанії АБТІ, оцінка земельної ділянки в Києві та Київській області.

Важливо розуміти, що оцінка земельної ділянки видається тільки на перший погляд простим заняттям. Насправді ж вкрай необхідно вивчити і піддати оцінки безліч найрізноманітніших чинників, які будуть робити істотний вплив на формування вартості. Розглянемо найпростіший приклад: всі ми прекрасно знаємо, що сотка землі в столиці і сотка землі наприклад під Харковом це 2 принципово різні вартості. Але багато хто не розуміє, що різниця в ціні сотки землі в різних районах Київської області приміром може відрізнятися в рази і навіть в одному маленькому селі ціна сотки на двох різних ділянках також може відрізнятися в рази.

На першому етапі на грошову оцінку земельної ділянки впливає призначення земельної ділянки.

Існує три основних категорії за призначенням земельної ділянки

 • Сільськогосподарські угіддя або їх ще називають земельні паї. Вартість такої ділянки оцінюється виходячи з його площі, а також прибутковості від використання для задоволення потреб бізнесу;
 • Ділянки для комерційного використання. Для таких ділянок вартість буде складатися виходячи з:
  • площі - чим більше площа, тим дорожче сотка (наприклад при будівництві складських приміщень і ангарів, будівель промислового призначення, а також розважальних центрів)
  • Логістичних рішень, які дозволяють зробити землю доступною для різного роду транспорту (наявність жд і авто розв'язок, водної інфраструктури та / або аеропортів);
  • особливостей ландшафту.
 • Долі під житлове будівництво. Оцінка таких ділянок в грошовому еквіваленті представляється найбільш складною тому для визначення вартості крім поточних характеристик на кшталт розташування, логістики, наявності великих населених пунктів, річок, озер, ліси та ін. також важливі перспективи розвитку даного населеного пункту або наприклад району Києва або Київської області.

Зі складністю оцінки ми в цілому розібралися і з особливостями земельних ділянок теж. Тепер давайте визначимо, в яких випадках дана оцінка нам буде потрібна. А умови такі: якщо ми продаємо земельну ділянку або купуємо його, здійснюємо дарування землі або отримання її у спадок, то в такому випадку нам потрібна експертна оцінка.

Термін дії такої оцінки становить 6 місяців.

Компанія АБТІ, також проводить експертну оцінку земельних ділянок в Києві і Київській області. Ми маємо великий досвід і добру репутацію. Будемо раді вам допомогти, якщо у вас виникне необхідність.


Коментарі: 0

  Схожі статті

  u-veresni-budut-vvedeni-novi-budivelni-normi-zminitisia-poverkhovist
  У вересні будуть введені нові будівельні норми: змінитися поверховість
  Докладніше
  Самостійне будівництво. Як його узаконити в Україні
  Докладніше
  otmena-smetnoi-zarplaty-dlia-stroitelei
  Незабаром Мінрегіон може скасувати кошторисну зарплату для будівельників
  Докладніше
  privatizatsiia-zhitla-v-2019-rotsi
  Приватизація житла в 2019 році
  Докладніше

  Полезные ссылки